'Bir Zamanlar Çukurova' Youtube Ailesi 1 Milyon Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,338
Puanı
1,060

Atv ekranlarında Perşembe günü yayınlanan, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Vahide Perçin ve Kerem Alışık'ın başrollerini paylaştığı sevilen dizi 'Bir Zamanlar Çukurova' 1 milyon aboneye ulaştı.

Dizinin YouTube kanalında paylaşılan kısa videolarda ilgiyle izleniyor.

'Bir Zamanlar Çukurova' her Perşembe Atv ekranlarında.

Kırmızı elbiseli Fadik galiba? 😱 @Forumdash
Fotoğrafı çok beğendim😊

Edit: Senin Demir yokmuş. 😱

Aynen ya bu nasıl bir resim, kadınlar makyajla duş almış sanki. Herkes bir garip. 😱
Biraz araştırdım, bir ödül gecesinden ama neden tüm oyuncular gitmiş anlamadim
konudaki fotoda soldaki kadın ve sağdaki kız bunlar dizide önemli karakterler değiller. Hünkar, Gaffur ve Demir hariç hepsi gelmiş

Züleyha'nın giysisi pek uzunmuş. Bir tık daha kısa olabilirmiş

Herkes abone olmaz zaten ama 14 reytinglik bir dizinin en azından şu an 2M olması gerekirdi.
Ne alaka, 20 reytingli dizi Mucize Doktor ve 4 senemi ne ekranlarda olan ve ilk 3 senesinde hep zirvede yüksek reytingde olan Kadın dizisi bile 2 m değil

Reactions: blacklion
Tamam işte reytingi yükselip youtube abone rakamları dipteyse moruk izleyici sayısı fazladır Zey.
Ah tamam şimdi kabul ederim, ozaman ilginç demiyeceksin

Gecenin etkisiyle anca anlayabildim söylemek istediğini

Sana göre orta yaştakiler de Youtube'den izliyor ama daha yaşlılar değil? ama dediğim gibi her izleyen abone olmuyor

Valla şuan tam olarak ne yazıyorum bilmiyorum. Kafa sersemleşmiş artık

Reactions: blacklion
Oha ya bu ne. 😱
Bir insan bu elbise ile nasıl rahat oturup kalkabiliyor.
(Bacakları da güzel değil.s.s)

Reactions: Dosi
Oha ya bu ne. 😱
Bir insan bu elbise ile nasıl rahat oturup kalkabiliyor.
(Bacakları da güzel değil.s.s)
Bende anlayamıyorum niye böyle giysiler giyerler, sonrada sözde frikik vermemek için çabalarlar

Toplu fotografta evet bacaklar çirkin çıkmış ama spoi içine alınanda okadar da kötü sayılmaz

Reactions: Ahmed