'Bir Zamanlar Çukurova' Setinde Kavga Çıktı! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,991
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FBF9q1tWYAA9rxj

'Bir Zamanlar Çukurova' setinde kavga çıktı!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu, başrollerini İbrahim Çelikkol, Hilal Altınbilek ve Furkan Palalı gibi sevilen oyuncuların paylaştığı dizinin setiyle ilgili sürpriz iddia ortaya atıldı.

Hakan Gümüşoğlu karakteriyle diziye bu sezon dahil olan İbrahim Çelikkol'un seti sık sık beklettiği ve bu durumun gerginliğe neden olduğu, Fikret karakterine hayat veren Furkan Palalı'nın ise bu duruma isyan ettiği ortaya çıktı.

Çıkan gerginlik sonucu iki oyuncununda birbirlerinin üzerini yürüyüp, boğaz boğaza geldikleri iddia edildi ve seti bırakıp ilk uçakla İstanbul'a dönenen Palalı'nın yapım şirketine Çelikkol'u şikayet ettiği öğrenildi. Yapımcının ise uzun uğraşlar sonucu sonrası iki tarafı da uzlaştırdığı öğrenildi.

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümüyle her Perşembe 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Sorun Hilal'de :A Yuvasını da yıktı adamın:A @serhatt @EmreCan Daha fantastik şeyler dicem de diziyi 3.sezon izlediğim için susuyorum:F
Gerçekten adam diziye girince yuvası dağıldı Hilal'in parmağı yoktur ama olmaz o kadarı da. :A

Bu kadar huzursuz bir set daha görmedim. :A Kim nazar ediyorsa...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Çok şaşırdım bu habere bu güne kadar İbrahimle ilgili böyle haber çıkmamıştı ya