Bir Zamanlar Çukurova İçin Hangi İsme Teklif Gitti?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Bir Zamanlar Çukurova' için hangi isme teklif gitti?

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, kadrosunda Hilal Altınbilek, Nazan Furkan Palalı ve Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı dizi için son olarak 'Doğduğun Ev Kaderindir'de yer alan İbrahim Çelikkol'a teklif gittiği öğrenildi.

Geçtiğinizde aylarda Kuş Uçuşu için sete çıkan Çelikkol'un gelen teklife sıcak baktığı da gelen bilgiler arasında.

Öte yandan geçtiğimiz sezon dahil olan Hande Soral'ın diziye sezon finali ile birlikte veda ettiği ortaya çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
İbrahim çok yakışır bence ya kabul eder inşAllah

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sıcak bakıyormuş da aklı varsa teklifi kabul etmez, bu dizinin devri geçeli çok oldu sonunun ne olacağı belli olmaz. Sıfırdan yeni diziye başlasın.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
İbrahim Çelikkol'u beğeniyorum. Dizinin atmosferine uygun bir karakter çıkartırlarsa diziyi atağa kaldırabilir.:D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında ön plana çıkacağı bir dizide rol almalıydı bence. Yan rol değil de, başrol ya da başrole yakın bir rolde rol almalıydı. :)
Dizi madencileri anlatıyor ve o da maden sahibi diye biliyorum, pek geri planda değil. Ama bu dizi olsa tabi başrol olacağından daha farklı olurdu.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizi madencileri anlatıyor ve o da maden sahibi diye biliyorum, pek geri planda değil. Ama bu dizi olsa tabi başrol olacağından daha farklı olurdu.
Gerçi tam da böyle toprak ağası, ne bileyim fabrikatör görüntüsü var adamda. Muhtemelen iyi rolde olmayacak ama iyi oynayacak. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Iyy ne işi varmış başka adam mı kalmadı?

Hande'nin çıkmasına sevindim karakteri harcadılar gerçi hiç iyi değerlendiremediler ama olsun.

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Tüm hikayesu biten diziyi hala neden devam ettiriyorlar?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizinin yüzüne dahi bakmam artık :A
5 sene falan geçmiş olsun.
Bakalım yeni sezonda neler yapılacak.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzlemediğim için bilmiyorum ama Hande Soral'ın karakteri sevilmedi sanırım. O yüzden çıkması iyi olmuş. Yerine daha iddialı bir isim gelebilir yeni sezonda.

İbrahim Çelikkol dizi için iyi bir isim olur, yakışır da diziye ama kendisini yeni başlayacak bir dizide görmek daha iyi olur gibi. Ayrıca reytingleri de düşüşe geçmişken kendine yazık etmemeli.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
İzlemediğim için bilmiyorum ama Hande Soral'ın karakteri sevilmedi sanırım. O yüzden çıkması iyi olmuş. Yerine daha iddialı bir isim gelebilir yeni sezonda.

İbrahim Çelikkol dizi için iyi bir isim olur, yakışır da diziye ama kendisini yeni başlayacak bir dizide görmek daha iyi olur gibi. Ayrıca reytingleri de düşüşe geçmişken kendine yazık etmemeli.

Hande Soral çıktı mı diziden.:eek: Bebeği olacaktı onun. Hamile değildi ama bir bebek bulup Demir'in diyecekti. Böyle çıkması olmamış. Yasak Elma dizisi ve bu dizi çok eksik başlayacak yeni sezona.:(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hande Soral çıktı mı diziden.:eek: Bebeği olacaktı onun. Hamile değildi ama bir bebek bulup Demir'in diyecekti. Böyle çıkması olmamış. Yasak Elma dizisi ve bu dizi çok eksik başlayacak yeni sezona.:(
Birsen Altuntaş son haberinde çıktı diye belirtmiş, büyük ihtimalle çıktı. Bende Fikret ile Hande Soral'ın karakteri olur diye düşünüyordum. :A

Burada olduğu kadar Yasak Elma'da da ciddi ayrılıklar oldu ve büyük risk aldılar. İyi takviyeler yapılmaz ve ilk bölümler iyi işlenmezse sıkıntılı her iki dizi için de.

• Beğendim
Reactions: cehennet