Exxen Bir Yeraltı Sit-Com'u - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EuRTM6QXYAIeN7T

Exxen'in merakla beklenen yeni dizi 'Bir Yeraltı Sit-Com'u yayın hayatına başlıyor!

Yönetmen koltuğunda Sultan San'ın oturduğu, başrollerinde Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan, Ezgi Gör ile Lara Domaç'ın yer aldığı dizi; İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın gerçek hayat hikayesinden uyarlandı.

'Bir Yeraltı Sit-Com'u ilk bölümüyle bugün Exxen'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hayatımda bu diziden daha saçma bir dizi görmedim... :(

Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan, Ezgi Gör bu rezalet senaryoyu nasıl kabul etmiş anlayamadım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Ben beğendim diziyi. Kaya ailesi çok uyumlu olmuş. Herkesin sevebileceği bir iş değil. Zaten gördüğüm kadarıyla sevmeyeni fazla. Ben absürt komedi sevdiğim için bu diziyi de sevdim. Hasan Can'ın kalemi gayet iyiymiş. Umarım üstüne koyarak devam eder.

Son bölümün final sahnesi göz doldurdu. Beklenmedik bir son oldu. Babasına veda edebilmesi en azından beni mutlu etti.

7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk bölümün yarısında çıktım, uzun zamandır mizah anlayışı bu kadar kötü olan bir şey izlememiştim. Tayfun Güneyer sitcomlarından halliceydi. Sonra Türkiye'de niye sitcom yapılmıyor, niye sitcomlardan nefret ediliyor. :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy