'Bir Nefes Yeter' Filmi TV'de İlk Kez Kanal D'de

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
unnamed.jpg

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Tuvana Türkay'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Yasemin Erkul Türkmenli'nin oturduğu ' Bir Nefes Yeter' filmi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.
Yakışıklı delikanlı Yaman, içten içe mutsuz ve kayıp bir adamdır. Ancak günün birinde her şey değişiverir. Yaman beklemediği bir anda, sıcakkanlı, iyimser, güzeller güzeli Nefes'le tanışır. Güzel kızla yolları göl kıyısında yer alan küçük bir kasabada kesişir. Kimi zaman karanlık gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan Yaman ve Nefes'in hayatı bir araya geldiklerinde bambaşka bir hal alır...

Bir Nefes Yeter, TV'de ilk kez Cumartesi Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 94331

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Tuvana Türkay'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Yasemin Erkul Türkmenli'nin oturduğu ' Bir Nefes Yeter' filmi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Bir Nefes Yeter, TV'de ilk kez Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Kanal pazartesiye film koyduğunda pişman olmuştur :A :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 94331

Bir Nefes Yeter, TV'de ilk kez Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Aklıma bir umut yeter dizisi geldi izlemedim hiç ama aklıma geldi :A :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
@hayret bi şey 'in iyi gününe denk gelmişsiniz :A
Kolay hesaplansa koyarım ama şuan öyle sıkıntılı hesaplama var ki anlatamam :D İlk başladığımızda 21 kişinin hesabı daha kolay oluyordu mesela. Şuan 5 kişiyi hesaplarken beynim yanıyor :D Hataya da yer olmadığı için ve virgüllü hesaplar olduğu için hesap makinası kullanıyorum artık :D

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bunun yerine Hekimoğlu tekrarı koyup en azından bir deneseler çok mu bir şey kaybederler. Menajerimi Ara gibi olur belki. Geçen sene bir gün akşam tekrarı 3.5 civarında almıştı ama hangi gündü unuttum

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Kolay hesaplansa koyarım ama şuan öyle sıkıntılı hesaplama var ki anlatamam :D İlk başladığımızda 21 kişinin hesabı daha kolay oluyordu mesela. Şuan 5 kişiyi hesaplarken beynim yanıyor :D Hataya da yer olmadığı için ve virgüllü hesaplar olduğu için hesap makinası kullanıyorum artık :D
Hesap işi çok zor biliyorum. Ben de Enler listesini hesap etmiştim, 30 A yakın kişi ve her biri ayrı isimler yazmıştı. Bir kaç gün baş ağrım olduğunu hatırlıyorum.
Senin işinin zorluğunun farkındayım. Eline emeğine sağlık :bhr: ve yarışmanın da ilgi görmesi bu yönden sevindiriyor beni çünkü vakit harcayan kişi emeğinin karşılığını aldığı için daha bi hevesle yapıyor işini. Ben normalde yarışmalara katılan biri değilim ve emek isteyen bir iş olduğu için de bir sonraki sezon için tereddüt etmedim katılmak için :D

• Harika
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hesap işi çok zor biliyorum. Ben de Enler listesini hesap etmiştim, 30 A yakın kişi ve her biri ayrı isimler yazmıştı. Bir kaç gün baş ağrım olduğunu hatırlıyorum.
Senin işinin zorluğunun farkındayım. Eline emeğine sağlık :bhr: ve yarışmanın da ilgi görmesi bu yönden sevindiriyor beni çünkü vakit harcayan kişi emeğinin karşılığını aldığı için daha bi hevesle yapıyor işini. Ben normalde yarışmalara katılan biri değilim ve emek isteyen bir iş olduğu için de bir sonraki sezon için tereddüt etmedim katılmak için :D
Çok teşekkür ederim :) Hesap yapılan yarışmalar zor hakikaten :)

• Harika

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunun yerine Hekimoğlu tekrarı koyup en azından bir deneseler çok mu bir şey kaybederler. Menajerimi Ara gibi olur belki. Geçen sene bir gün akşam tekrarı 3.5 civarında almıştı ama hangi gündü unuttum
Saat 20.00'ye Sadakatsiz tekrarı koymuşlar. 22.30'da yayınlanacakmış film.

• Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24