Bir Dost

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Genel de diziler de filmlerde karşımıza çıkan replik

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok şükür hayatımda çokça var. Abim onlardan biri. Hayatımda hem çocukluğumda hem de son yıllarımda önemli bir yere sahip :bhr:. (bu hafta onunla yüzyüze karşılaşıca kocaman bir sarılayım :A )

Burada da Bir Dost denince ilk akla gelen @Tolstoyevski :bhr: gerçek bir dost ve reeldeki arkadaşlarımdan farksız. Önemli kararlarda en çok danıştıklarımdan.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok şükür hayatımda çokça var. Abim onlardan biri. Hayatımda hem çocukluğumda hem de son yıllarımda önemli bir yere sahip :bhr:. (bu hafta onunla yüzyüze karşılaşıca kocaman bir sarılayım :A )

Burada da Bir Dost denince ilk akla gelen @Tolstoyevski :bhr: gerçek bir dost ve reeldeki arkadaşlarımdan farksız. Önemli kararlarda en çok danıştıklarımdan.
Duygularımız karşılıklı, sen de benim için ailemden birisin adeta ve iyi ki varsın dositolsum. :bhr:

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Benim bir dostan kastım hani Türk filmlerinde dizilerde olur ya ararlar yalan yanlış şeyler söyleyip bir dost diye kabatırlar tabii bazen doğru da olur söylenenler onu kast etmiştim aslında :A ama nereye çekerseniz oraya gidecek bir konu binlerce arkadaşınız olacağına sağlam bir dostunuz olsun yeter:bhr: