'Bir Doğu Masalı' Dizisinin Adı Değişti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
KanalD alabilir bak sadakatsiz dizisinden sonra bu dizide süper gider doğu dizisi olarak cumartesi ye koyar en azından
Kanalın bu sezon hazırladığı üç diziden ikisi tutmadı, Cumartesi günü şanssızlığı var ama ben bu diziyi alırsa kıracağını düşünüyorum o şanssızlığını.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
o kadar çok dizi var ki ama yinede 1 bölüm şansı veririm diziye,konusunu pek sevmedim kesin 1 bölümü izleyip bırakırım diziyi.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yasak Elma günün en çok izlenen ikinci dizisi, Baraj küllerinden doğdu, Kefaret gününde her dizi düşerken oranlarını korudu. Üçü de kolay kolay bitmez. :A
Aynen Son Yaz yeni başladı ve iyi gidiyor Sen Çal Kapımı, final olabilir eğer Mucize Doktor düşüşe geçerse o da final olabilir

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen Son Yaz yeni başladı ve iyi gidiyor Sen Çal Kapımı, final olabilir eğer Mucize Doktor düşüşe geçerse o da final olabilir
Mucize Doktor kolay kolay gitmez, hatta hiç gitmez. Perşembe günü FOX yeni dizi koysa Babam Çok Değişti ve Sol Yanım'ın aldığı oranları alamaz.

Son Yaz değil de ilk giden Sen Çal Kapımı olur.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Mucize Doktor kolay kolay gitmez, hatta hiç gitmez. Perşembe günü FOX yeni dizi koysa Babam Çok Değişti ve Sol Yanım'ın aldığı oranları alamaz.

Son Yaz değil de ilk giden Sen Çal Kapımı olur.
Doğru rekor kırdı dizi dizi 4 bile alsa devam eder.
Gitsin klasik yaz dizisi yani :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Pek te önemi yok aslında isminin. Zamanında Çöp Apartmanı Masumlar Apartmanı olarak değiştirildiğinde kimse beğenmedi ama sonuç ortada.