'Bir Derdim Var' Final Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,871
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Kanal D'nin AyNA Yapım imzalı yeni dizisi 'Bir Derdim Var' final yapıyor.

Yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci'nin oturduğu, senaryosunu Yekta Torun'un uyarladığı ve başrollerinde Birce Akalay ile Mert Fırat'ı bir araya getiren dizi 6. bölümüyle ekran yolculuğunu sonlandırıyor.

Bir Derdim Var, dördüncü bölümüyle perşembe 20.00’de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,338
Puanı
1,061
Haberi bekliyordum ama 4. bölüm yayınlandıktan sonra gelir diye düşünmüştüm. 1'li reytinglere kolay tamah edilemeyeceği belliydi ama Yargı hatrına biraz daha tolerans gösterilebilirdi. Ne yazık ki ekran ömrü hak etmediği derecede kısa sürse de son dönemde ekrana gelmiş en iyi, en özel işlerden biriydi ama psikolojik dizi kavramının çakma doktorların cebini doldurmaktan bir işe yaramadığı, şiddet ve kaosun prim yaptığı bir dönem için aşırı naif ve düzgün kaldı. Yine de daha reyting garantili şeylerin peşinden gitmek yerine böyle bir işe kalkışmayı tercih eden tüm ekibe teşekkür ediyor ve diziyi kalbimin güzel yerine yazıyorum.

Reactions: AhmetBayram

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,871
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğrusunu söylemek gerekirse Hudutsuz Sevda'nın ilk kurbanının bu dizi olmasını istemezdim ama kanal ve yapımın yanlış güne koymasından sonra ömrünün uzun olmayacağı belliydi.

Birce Akalay biri 5 (Son Yaz) biri 6 bölüm süren iki diziden sonra televizyona bir daha iş yapar mı bilmiyorum ama Ata Artman'ı bir yapımcı keşfetmeli, önü açık yetenekli bir isim.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,698
Puanı
1,061
TV'de tutma şansı yoktu ama bu kadar kısa süreceğini de tahmin etmezdim. Keşke dijitalde yayınlansaydı.

Reaksiyon puanı
119
Puanı
44
Herkes bir latife diyor sinir oluyorum Birce Akalayı izleyci izlemiyor ben dedim tutmaz diye hatta yazmışdım 6 bölümü anca görür boş kadın ekranda olmamalısın birce !

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,720
Puanı
1,060
Onu bunu bırak da sen ciddi ciddi bu diziyi izliyor musun? 🫠

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,766
Puanı
860
Haberi bekliyordum ama belki gün değişikliği denerler öyle şans verirler diye düşünüyordum . Ne yazık ki ekran ömrü hak etmediği derecede kısa sürdü de son dönemde ekrana gelmiş en iyi, en naif ve düzgün projelerden biriydi. Yine de kanal ve yapımcının daha reyting garantili şeylerin peşinden gitmeyip yerine böyle bir projeye imza attığı için teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık❤.

5 reyting ile perşembe sefiri olan Hudutsuz Sevda'nın kurbanı olduğunu düşünenler var gören sanıcak reyting rekorları kırıyor

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,205
Puanı
1,060
Senaryo türk halkına hitap etmiyordu üstüne reytingi olmayan iki ismi başrol yapınca kaçınılmaz son.

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
4,006
Puanı
410
@Carpe Diem ile Cuma sabahları gerçekten de "zevkli" bir reyting savaşına giriyorduk bu dizi ile. Neyse kendisi Aldatmak'ı izlesin çünkü en yakın dizi o

Ama maalesef bu perşembe 5 değil de 6 reyting alacak olan Hudutsuz Sevda'nın 1.5 kurbanı oldu 😂 Neden 1.5 ? 1'i 'Bir Derdim Var' ve o 0.5 ise Çarşamba'ya postaladığımız 'Dilek Taşı'

@Emre Ozansoy paylaştığın fotoğrafın bir adı olması lazım.
Ve şuna karar verdim "Bu Perşembe zirve kimde ?"

Halil İbrahim cevabı vermiş @batuhankaralar @Hobbit @ömer karataş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,766
Puanı
860
Reyting savaşına girdiğimizi hatırlamıyorum. Anladığım kadarıyla sen kendi kendine bir savaş içine girmişsin.

Leş Hudutsuz Sevda izleyeceğime, ATV'nin uyduruk dizisine katlanmayı tercih ederim haklısın en azından kekoluk rezillik çıkarmıyorlar

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,329
Puanı
1,061
Hiç izlemedim ama fragmanlardan aslında kaliteli bir iṣ olduğu belliydi, hitap etmedi ve hemen final kararı normal gibi. Emekleri geçenlere teṣekkürler..