'Bir Derdim Var'ın Oyuncu Kadrosu ve Genel Hikayesi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,871
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi 'Bir Derdim Var' için geri sayım başladı.

Yapımcılığını AyNA Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Burak Müjdeci'nin oturacağı, senaryosunu Yekta Torun'un kaleme aldığı dizi başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat'ı bir araya getiriyor.

İtalyan yapımı 'Oltre La Soglia'nın yerli uyarlaması olan dizinin kadrosunda Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu yer alıyor.

mor ve ötesi'nin müzik süpervizörlüğünü üstleneceği dizinin genel hikayesi ise şöyle:
Ergenlik sorunlarıyla boğuşan gençler ve ailelerine bir umut ışığı yakmayı hedefleyen bu yenilikçi dizide, meslektaşlarının hep bir adım önünde olan Doktor Nilüfer Toska’yla (Birce Akalay) beraber cam kırıklarının üzerinde yürürken insan zihninin sırlarını keşfedecek ve hayatta her zaman umudun saklı olduğuna şahit olacağız. Mesleğini tehlikeye sokacak büyük sırrı Dr. Nilüfer’in peşini bırakmazken tavizsiz Savcı Ömer (Mert Fırat) ile olan çatışması ise büyük bir yangına dönüşecek.
Bir Derdim Var, yakında Kanal D'de!

• Harika
Reactions: Angelica

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,301
Puanı
460
Dizide başrol yok o_O Engin Hepileri senelerdir ekranda olsa da kendisi hep yan rollerde yer aldı. Neslihan Arslan'da iyidir ama ikisinde de başrol yıldızı göremiyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Konusundan ve Birce’den dolayı merak ettiğim işlerden biri. :bhr:

Yanılmıyorsam Birsen Altuntaş geçen haftalarda Başak Gümülcinelioğlu'nun haberini yaptığında dizide sosyal hizmet uzmanını canlandıracağını söylemişti. İlk defa bir Türk dizisinde okuduğum bölümü ve her ne kadar yapamasam da mesleğimi görmüş olacağım bakalım nasıl olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,976
Puanı
1,060
Konusundan ve Birce’den dolayı merak ettiğim işlerden biri. :bhr:

Yanılmıyorsam Birsen Altuntaş geçen haftalarda Başak Gümülcinelioğlu'nun haberini yaptığında dizide sosyal hizmet uzmanını canlandıracağını söylemişti. İlk defa bir Türk dizisinde okuduğum bölümü ve her ne kadar yapamasam da mesleğimi görmüş olacağım bakalım nasıl olacak. :A
Senin mesleğin olduğunu sen deyince hatırladım. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,675
Kullanıcılar
8,424
Son Üye
Ozia