Bir Başkadır'daki O Sahne 'Yasak Elma'yı mı Sarstı? Medyapım'dan Açıklama!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,343
Puanı
1,061
Bir-Baskadir-Melisa.jpg

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma'nın kamera arkasından şok iddia ortalığı karıştırdı!

Br süredir dizinin kadrosundan ayrılacağı dedikoduları gündeme gelen Nesrin Cavadzade'nin (Şahika) 'Bir Başkadır'da canlandırdığı Melisa karakteri üzerinden (senaryo gereği) Total izleyicisine TV dizisini yaparken duyduğu memnuniyetsizliği belirtip küfrettiği sahnenin yapımcı Fatih Aksoy'u sinirlendirdiği iddia edildi. Dizide oynamak için izin almadığı belirtilen ünlü oyuncunun ayrılığının ise oyuncunun yakın dostları Eda Ece ve Şevval Sam tarafından engellendiği öğrenildi. (Kaynak: Birsen Altuntaş)

Öte yandan Medyapım ise sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada Fatih Aksoy ve Nesrin Cavadzade'nin mutluluk pozuna yer vererek bu iddiayı yalanladı.

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,343
Puanı
1,061
Fatih Aksoy = Menajerimi Ara Celal Bey :A Para uğruna sıradan işler yapıp dünyanın en iyi dizisiymiş gibi geçinen iki yapımcı modeli. Total için yapılan, daha önce benzerleri defalarca görülen basit ve entrikalı bir pembe diziyi Emmy ödüllü iş olarak görüyor herhalde. Bir Başkadır'a olan sevgim iyice arttı. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,340
Puanı
1,060
Fatih Aksoy = Menajerimi Ara Celal Bey :A Para uğruna sıradan işler yapıp dünyanın en iyi dizisiymiş gibi geçinen iki yapımcı modeli. Daha önce yığınla yapılan entrikalı pembe dizi olduğu gerçeğini duymaktan şimdi rahatsız olması ilginç. Bir Başkadır'a olan sevgim iyice arttı. :bhr:
Başka foto eklesene konuna. Bu bende görünmüyor :A :A belki başkalarındanda görünmüyor :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir-Baskadir-Melisa.jpg

Şimdi oldu :A
Bak misal bu @Aserat 'ın linki ama bende görünmüyor:
Bir-Baskadir-Melisa.jpg

Sen görüyorsun?
Evet görülüyor ve bunun sebebi, sitelerden direkt alınınca bazı sitelerin fotoğrafları yurt dışında gözükmüyor fakat fotoğraf eğer forumun kendi sistemine yüklenirse herkes görebiliyor forum kaldığı sürece. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Allahın bildiğini kuldan mı saklayacaklar? Artık total halkı bile farkında olayın. Bu neyin sırrı? :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,750
Puanı
1,060
Yasak Elma AB'de de çok iyi gitmiyor muydu zaten? Fatih Aksoy neden üstüne alınmış ki?

Başlık çok kışkırtıcı olmuş, nerede senin objektifliğin? :A @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,343
Puanı
1,061
Yasak Elma AB'de de çok iyi gitmiyor muydu zaten? Fatih Aksoy neden üstüne alınmış ki?

Daha birkaç hafta önce Total'de 1. olan Elma değil miydi. :A AB'de de iyi gidiyor olabilir ama hedef kitlesi Total olan bir iş özünde. :A

Ayrıca ne kışkırtıcılığı yapımcı kendi malını o kadar iyi biliyor ki en ufak bir imaya bile sinirlenip kadını diziden çıkartmaya kalkmış bu rezilliği az bile yansıtıyor başlık. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Bu haber bana hiç inandırıcı gelmedi. :A B.A’nın tv haberleri doğru çıkıyor evet ama niyeyse setteki kriz haberleri hiç doğru gelmiyor bana(İbrahim Çelikkol ve geçen Kıvanç'ın dizisi için yazdığı Tolga Karaçelik krizi). Zaten haberde de çelişkili cümleler var. Diziye izinsiz katılması deniliyor ama Nesrin’in geçen sene Bir Başkadır’da oynayacağını 7 düvel biliyordu. :AKadın magazin muhabirlerine bile söyledi dijitalde oynayacağını. :A Madem isinsiz katıldı, iki dizinin çekim programı nasıl ayarlandı? :A Ayrıca ayrılık iddiaları geçen sene çıkardı o zaman. :A Sırf yakın zamanda bazı hesapların etkileşim kasmak için Eda Ece ve Nesrin Cavadzade ayrılıyor haberleri yapmasından mı çıkardılar bu kadar olayı. :A

Fatih Aksoy gibi 25 yıldır sektörde olan usta bir ismin de böyle bir repliği takacağını düşünmüyorum. Sonuçta Bir Başkadır'da geçen dizi Yasak Elma değildi. Nesrin Cadazade de kendini değil, Melisa karakterini canlandırıyordu. Yasak Elma her zaman AB'si iyi giden bir iş oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559

Geçen sezon en yüksek reytingleri genelde AB'de alıyordu, birinciliğe kadar da yükselmişti ama bu sezon düştü. Yine de hala total dizisi değil çünkü en yüksek reytinglerini ABC'de alıyor. :A
Bu arada haber doğruysa Fatih Aksoy gibi bir yapımcıdan böyle saçma bir tepki beklemezdim. :T:

• Beğendim
Reactions: kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Fatih Aksoy = Menajerimi Ara Celal Bey :A Para uğruna sıradan işler yapıp dünyanın en iyi dizisiymiş gibi geçinen iki yapımcı modeli. Total için yapılan, daha önce benzerleri defalarca görülen basit ve entrikalı bir pembe diziyi Emmy ödüllü iş olarak görüyor herhalde. Bir Başkadır'a olan sevgim iyice arttı. :bhr:
Sanki tüm yapımcılar harika, özgün işler yapıyor da bir Fatih Aksoy kötü. :A TV sektörü büyük bir ticaret ağı ve elbet herkes 'para uğruna sıradan işler' yapıyor. :A Celal Bey'in karşılığı başka bir yapımcı aslında ama söylemiyorum. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Sahiden o sahnelerde Yasak Elma'ya gönderme yapılıyordu sanırım. :A Bu kadına olan sempatim arttı, Eda Ece ve Şevval Şam'ın ise kadın dayanışması yapmalarını takdir ettim. :A
Bir-Baskadir-Melisa.jpg

Şimdi oldu :A
Bak misal bu @Aserat 'ın linki ama bende görünmüyor:
Bir-Baskadir-Melisa.jpg

Sen görüyorsun?
Allahın bildiğini kuldan mı saklayacaklar? Artık total halkı bile farkında olayın. Bu neyin sırrı? :D
Evet yapımcı ile bozuşmuş Nesrin. Ama kalıyor bir süre daha dizide. @Angelica
Bu haber bana hiç inandırıcı gelmedi. :A B.A’nın tv haberleri doğru çıkıyor evet ama niyeyse setteki kriz haberleri hiç doğru gelmiyor bana(İbrahim Çelikkol ve geçen Kıvanç'ın dizisi için yazdığı Tolga Karaçelik krizi). Zaten haberde de çelişkili cümleler var. Diziye izinsiz katılması deniliyor ama Nesrin’in geçen sene Bir Başkadır’da oynayacağını 7 düvel biliyordu. :AKadın magazin muhabirlerine bile söyledi dijitalde oynayacağını. :A Madem isinsiz katıldı, iki dizinin çekim programı nasıl ayarlandı? :A Ayrıca ayrılık iddiaları geçen sene çıkardı o zaman. :A Sırf yakın zamanda bazı hesapların etkileşim kasmak için Eda Ece ve Nesrin Cavadzade ayrılıyor haberleri yapmasından mı çıkardılar bu kadar olayı. :A

Fatih Aksoy gibi 25 yıldır sektörde olan usta bir ismin de böyle bir repliği takacağını düşünmüyorum. Sonuçta Bir Başkadır'da geçen dizi Yasak Elma değildi. Nesrin Cadazade de kendini değil, Melisa karakterini canlandırıyordu. Yasak Elma her zaman AB'si iyi giden bir iş oldu. :A
Geçen sezon en yüksek reytingleri genelde AB'de alıyordu, birinciliğe kadar da yükselmişti ama bu sezon düştü. Yine de hala total dizisi değil çünkü en yüksek reytinglerini ABC'de alıyor. :A
Bu arada haber doğruysa Fatih Aksoy gibi bir yapımcıdan böyle saçma bir tepki beklemezdim. :T: