'Bir Başkadır'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
El6UZ0LX0AcfFZ7

'Bir Başkadır' dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen'in üstlendiği, kadrosuda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimlerin yer aldığı dizi 12 Kasım'da Netflix'te yerini alacak.

Tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan dizi; farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakterin hikayesini konu alıyor.

'Bir Başkadır' 12 Kasım'da sadece Netflix Türkiye'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bugün afişlerin otobüs duraklarına asıldığına dair yorumlar görmüştüm ama gelecek ay başlar diye düşünmüştüm 8 gün kala tarih açıklanması ilginç. Neysebu kadar çabuk başlaması çok güzel oldu merakla bekliyorum. :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
ÇOK GÜZEL OLDU. FRAGMANI VARMI ÇÜNKÜ türk geleneği bu kadar yakın zaman olmasına rağmen fragmanın gelmemesi. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hala tanıtım gelmemesi peki? Bir hafta kalmış burada...

Merakla bekliyoruz bakalım, izleyeceğim işlerden biri olacak. Bu arada tek sezonluk iş değil mi? Yeni sezonu görecek miyiz? (b)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En merak ettiğim işlerden biriydi ama Netflix ilk defa böyle yapıyor. Şaşırttı doğrusu. Atiye ve Hakan Muhafız için 2 ay öncesinden tanıtım veriyorlardı. Aşk 101’in için ise neredeyse 1 yıl önce tanıtım verip sonra yine 1-2 ay kala fragman vermişlerdi. Bu dizi haftaya başlıyor ama hiç ses seda yok, ilginç.

Yine de merakla bekliyorum. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
En merak ettiğim işlerden biriydi ama Netflix ilk defa böyle yapıyor. Şaşırttı doğrusu. Atiye ve Hakan Muhafız için 2 ay öncesinden tanıtım veriyorlardı. Aşk 101’in için ise neredeyse 1 yıl önce tanıtım verip sonra yine 1-2 ay kala fragman vermişlerdi. Bu dizi haftaya başlıyor ama hiç ses seda yok, ilginç.

Yine de merakla bekliyorum. :Z
Üçü de içerik olarak ortalamayı geçemeyen işler olduğu için reklama yüklendiler ama bu iş sessiz sedasız başlayıp kalitesi sayesinde kulaktan kulağa yayılacak gibi. :Z Çoğu kaliteli dizi böyle başlayıp sonradan ortalığı yıkıyor zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Üçü de içerik olarak ortalamayı geçemeyen işler olduğu için reklama yüklendiler ama bu iş sessiz sedasız başlayıp kalitesi sayesinde kulaktan kulağa yayılacak gibi. :Z Çoğu kaliteli dizi böyle başlayıp sonradan ortalığı yıkıyor zaten. :A
Atiye gayet de geçti ortalamayı bence. Özellikle ilk sezonuyla. :A

Ayrıca ben Türkiye’deki orijinal dizileri örnek verdim ama diğer ülke dizileri için de aynı şey uygulanıyor. Sayfalarına bir ay önceden tanıtım/fragman ekliyorlar. :A Netflix uygulamasında “Çok Yakında” kısmında falan da çıkıyorlar, böylelikle ilgi çekiyor. :A Ama bu dizi için hele ki böyle büyük kadrolu bir iş için iyi bir PR yapmalıydı. :A

Umarım dediğin gibi olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Atiye gayet de geçti ortalamayı bence. Özellikle ilk sezonuyla. :A

Ayrıca ben Türkiye’deki orijinal dizileri örnek verdim ama diğer ülke dizileri için de aynı şey uygulanıyor. Sayfalarına bir ay önceden tanıtım/fragman ekliyorlar. :A Netflix uygulamasında “Çok Yakında” kısmında falan da çıkıyorlar, böylelikle ilgi çekiyor. :A Ama bu dizi için hele ki böyle büyük kadrolu bir iş için iyi bir PR yapmalıydı. :A

Umarım dediğin gibi olur. :A
Netflix'e gelen her yeni dizi zaten iyi kötü trendlere giriyor bir şey olmaz. :A Zaten ilk hafta herkes bu diziyi izleyip konuşacak. :A

Atiye sadece ilk sezonuyla geçti diyelim 2. sezon o da fecaatliğe adım atmaya başladı çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kalitesinden şüphe duymadığım Netflix dizilerinden birisi, umarım yanılmam. Bekliyoruz.

Edit: Toplam 2-3 dizi falan var böyle, yanlış anlaşılmasın. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

veyselsen

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
14
Netflix projenin gizli kalması için çok uğraştı,berkun oyanın projeleri gizem ve gerilim üzerine oluyor genelde, netflix projenin iddiasız olduğunu düşünse zaten baştan projeyi almaz, muhtemelen olaylar tek sezonda gelişip biteceği bir dizi olduğu için Hakan Muhafız,Atiye ve Love101 gibi pr çalışmasına gerek duymadılar.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Logo ve konu uyumu müthiş.

Bu kadar aceleye getirilmesi inşallah kötü etki yapmaz.

• Beğendim
Reactions: Gizmen