"Bir Annenin Günahı" Dizisi Yeni Sezona Ertelendi! | FOX

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
ESklwg1XYAE9FMv.jpg

FOX'un yeni draması ''Bir Annenin Günahı'' dizisi yeni sezona ertelendi!

Yönetmenliğini Yüksel Aksu ve Filiz Pakman'ın, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği ve başrollerinde; Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu, Deniz Barut ve Hafsanur Sancaktutan'ın yer aldığı, salgın yüzünden çekimlerine ara verilen dizinin ilk sezonunu 10. bölümde tamamlaması bekleniyordu. Salgın uzayınca dizinin iptal edildiği dedikodularına son noktayı koyan yapımcı şirket, dizinin yeni sezonda ekranlarda olacağını açıkladı.

Çekimlerine ne zaman başlanacağı önümüzdeki günlerde belli olacak olan ''Bir Annenin Günahı'' Eylül'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Hangi güne sigdiracaklar acaba? FOX'ta suan toplam 10-11 tane dizi var benim bildigim. :X

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Tutmasına kesin gözüyle baktığım bir dizi eminim başarılı olacaktır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kadrosu muhteşem ben bile merak eder gibi oldum. :A Özellikle Yüksel Aksu'nun varlığı umut verici. Ama bence Limon Film bu diziyi başka kanala götürmeli çünkü FOX'ta çok iddialı bir sürü dizi de var. Mesela Avlu gibi Star'da olsa kanala büyük faydası olur.

• Olmamış
Reactions: xBUGRAx

sinan1992

Banlı
Reaksiyon puanı
6
Puanı
4
Tv Kanallarının yayın politikasını kesinlikle yanlış buluyorum. Tv kanallarınında da sadece yeni sezonlarda 5 tane dizi yeterlidir ve 3 tane yeni dizi var olmalıdır yoksa 10 ve 20-den fazla diziler yapmalarını gereksiz buluyorum.

Bana katılanlar yorumlarınızı bekliyorum

• Beğendim
Reactions: EmreCan and serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Tv Kanallarının yayın politikasını kesinlikle yanlış buluyorum. Tv kanallarınında da sadece yeni sezonlarda 5 tane dizi yeterlidir ve 3 tane yeni dizi var olmalıdır yoksa 10 ve 20-den fazla diziler yapmalarını gereksiz buluyorum.

Zamanında Kanal D'de örneklerini gördük. Bence de yanlış.

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Gereksiz tabiki ama gereksiz diziler eleniyor zaten nadir tutan diziler oluyor

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kadrosu muhteşem ben bile merak eder gibi oldum. :A Özellikle Yüksel Aksu'nun varlığı umut verici. Ama bence Limon Film bu diziyi başka kanala götürmeli çünkü FOX'ta çok iddialı bir sürü dizi de var. Mesela Avlu gibi Star'da olsa kanala büyük faydası olur.

Avlu gibi harcansın Star'da aynen. :A