Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel bir dizi olmuş göz attığım kadarıyla. Oyuncu kadrosu ayrı başarılı, reji ekibi ayrı, müzikleri de öyle. Özellikle Özge Özberk Suna karakteriyle çok samimi bir performans sergilemiş. Mert Yazıcıoğlu zaten hiçbir şey yapmadan dursa saatlerce izleyebilirim 😍 Ama Yusuf karakteri Aşk101'deki Sinan'ın üniversiteye giden ve daha olgun bir versiyonu gibi olmuş. Tarzını beğendim ama bad boy olarak da görmek isterdim... Kanal D'nin uzun süredir bu denli kalitede bir iş yaptığını görmemiştim, şaşırttı o yüzden. Limon Film'de öyle. Reyting konusunda emin olamadım ama umarım iyi olur. En azından sezon sonuna kadar devam etse yeterli bence konusu bir sonraki sezona sarkabilecek bir konu degil ama erken final yapmaması temennim...

Ayrıca o tanitimlarda ve dizide de duyduğumuz ve muhtemelen telifi yüksek olan Mohsen Namjoo'nun zolf parçası bir diziye bu kadar yakışabilir. Dizi sayesinde duydum ve aşık oldum şarkıya. Umarım gelecek bölümlerde de sıkca yer alır.
Twitter'da o kadar olumsuz yorum gördükten sonra bu yorumu görmek mutlu etti. :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Güzel bir dizi olmuş göz attığım kadarıyla. Oyuncu kadrosu ayrı başarılı, reji ekibi ayrı, müzikleri de öyle. Özellikle Özge Özberk Suna karakteriyle çok samimi bir performans sergilemiş. Mert Yazıcıoğlu zaten hiçbir şey yapmadan dursa saatlerce izleyebilirim 😍 Ama Yusuf karakteri Aşk101'deki Sinan'ın üniversiteye giden ve daha olgun bir versiyonu gibi olmuş. Tarzını beğendim ama bad boy olarak da görmek isterdim... Kanal D'nin uzun süredir bu denli kalitede bir iş yaptığını görmemiştim, şaşırttı o yüzden. Limon Film'de öyle. Reyting konusunda emin olamadım ama umarım iyi olur. En azından sezon sonuna kadar devam etse yeterli bence konusu bir sonraki sezona sarkabilecek bir konu degil ama erken final yapmaması temennim...

Ayrıca o tanitimlarda ve dizide de duyduğumuz ve muhtemelen telifi yüksek olan Mohsen Namjoo'nun zolf parçası bir diziye bu kadar yakışabilir. Dizi sayesinde duydum ve aşık oldum şarkıya. Umarım gelecek bölümlerde de sıkca yer alır.
Konu ile ilgim yok; seni gördüm geldim :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizinin büyük bölümüne maç nedeniyle bakamadım ama şimdi başına bakarım. Dizi ilk bölümü yeterince izleyici çekici bölüm olduğunu düşünüyorum izlediğim kadarıyla. Dizinin bitiminde 30 dakika reklama girmesi hoş olmadı bence. Tekrar reytingini etkiler.
Twitter'da o kadar olumsuz yorum gördükten sonra bu yorumu görmek mutlu etti. :bhr:
Neyi beğenilmemiş?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bende beğendim, ama böyle bir kaç tweet daha görünce şüphelendim. Ama ilk bölüm bir tık daha iyi olabilirdi.
Fragmanları çok iyiydi ondan dolayı beklenti çok yüksek olabilir. Ama bence cumartesi sıkıntısı olmaz özellikle yasak olduğu için herkes evdeydi bunun şansı vardı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragmanları çok iyiydi ondan dolayı beklenti çok yüksek olabilir. Ama bence cumartesi sıkıntısı olmaz özellikle yasak olduğu için herkes evdeydi bunun şansı vardı
Aynen. Sadakatsiz'in reklam aralarında iyi tanıtımı yapıldı. Cumartesi sorun olacağını düşünmüyorum ama İbo Show ve Sen Çal Kapımı korkutmuyor değil şuan.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aynen. Sadakatsiz'in reklam aralarında iyi tanıtımı yapıldı. Cumartesi sorun olacağını düşünmüyorum ama İbo Show ve Sen Çal Kapımı korkutmuyor değil şuan.
Onlardan korkmaya gerek yok bu dizi bugün tutmazsa hiçbir gün tutmazdı. Ben izlemem hem tarzı bana göre değil hem de limon film. Ancak dizi rahat kendine iyi yer bulur. Pazartesi akşamı da tekrar koymuş iyi olmuş.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kuzey Yıldızı: İlk Aşk başlayınca ona geçmiştim, Ayça İnci'nin sahnesini daha yeni gördüm. Ayça İnci'nin böyle bir rolde olacağını hiç tahmin etmemiştim. :eek:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için umudumu kestim ben. Bölüm Youtube'a yüklenmiş, görüntüleme ve yorum sayısı çok az.

Bölüm sonrası verilen tekrarlar da hiç iç açıcı reytingler almamış. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860
Dizi için umudumu kestim ben. Bölüm Youtube'a yüklenmiş, görüntüleme ve yorum sayısı çok az.

Bölüm sonrası verilen tekrarlar da hiç iç açıcı reytingler almamış. :(

2. Tekrar ilk 100 de yok bende kestim umudumu :( Umarım gün değişikliği denenir pek işe yarar mı bilmem ama