Bir Aile Hikayesi'nin Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
bir-aile-hikayesi.jpg

FOX'un sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi'nin yeni sezon tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Ezgi Eyüboğlu, Serkan Ercan ve Servet Pandur'un paylaştığı yapımın yeni bölümleri 14 Eylül'den itibaren ekranda olacak.

Bir Aile Hikayesi, yeni sezonuyla 14 Eylül Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Medyabey

• Harika
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
bir-aile-hikayesi.jpg

FOX'un sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi'nin yeni sezon tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Ezgi Eyüboğlu, Serkan Ercan ve Servet Pandur'un paylaştığı yapımın yeni bölümleri 14 Eylül'den itibaren ekranda olacak.

Bir Aile Hikayesi, yeni sezonuyla 14 Eylül Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Medyabey
Süper bir sezon olacak yine. ??????.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Beklenen ve güzel bir tarih, başarılar dilerim dizime :bhr:???

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İyi olmuş, tıpkı FHK gibi 2. sezonda geçen sezona oranla reytinglerin artacağını düşünüyorum. Saçma sapan içi boş entrikalarla dolmuş TV'nin ilaç gibi böyle dizilere ihtiyacı var. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dizi geçmişe dönüyor yani bu reytingleri ne kadar arttırır bilmem. Şahsen bende izleme isteği uyandırmazdı. Başarılar yeni sezonda. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizi geçmişe dönüyor yani bu reytingleri ne kadar arttırır bilmem. Şahsen bende izleme isteği uyandırmazdı. Başarılar yeni sezonda. :)
Hikaye gereği iki farklı zamanı gösteriyor zaten yani ilk bölümden beri olan ve izleyenlerin alıştığı bir şey. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hikaye gereği iki farklı zamanı gösteriyor zaten yani ilk bölümden beri olan ve izleyenlerin alıştığı bir şey. :D
Onu biliyorum, ben kendi fikrimi söyledim. Entrikalardan, aksiyondan uzak, sıcak bir aile dizisi takip ettiğim kadarıyla. Yeni bölüm başlasa da izlesek dedirtmeyecek ama yine de içine çekecek türden.

Merak ve gizem unsurları fazla olmayacağı için reytinglerde öyle bir sıçrama yapacağını düşünmüyorum. İdare edecektir ama. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat