"Bir Aile Hikayesi" Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | 2. Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
FOX TV'nin sevilen dizilerinden 'Bir Aile Hikayesi'nin 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını MedYapım'ın, yönetmenliğini Murat Şenöy'ün, senaristliğini Deniz Madanoğlu'nun üstlendiği dizinin kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Ezgi Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

''Bir Aile Hikayesi'' yeni sezon bölümleriyle 14 Eylül'den itibaren her Cumartesi FOX'ta!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
FOX da eteğindeki tüm taşları döktü bu akşam. :A

Normal bölüm fragmanı beklemiştim ilk sezondan sahneleri birleştirip koymuşlar. :( Neyse güzel bir sezon olması dileğiyle başarılar. :bhr:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
FOX TV'nin sevilen dizilerinden 'Bir Aile Hikayesi'nin 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını MedYapım'ın, yönetmenliğini Murat Şenöy'ün, senaristliğini Deniz Madanoğlu'nun üstlendiği dizinin kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Ezgi Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

''Bir Aile Hikayesi'' yeni sezon bölümleriyle 14 Eylül'den itibaren her Cumartesi FOX'ta!

Süper bir sezon olacak yine. Yine reytinglerini arttıracaktır. Merakla bekliyoruz. ??????.

• Harika
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok artık, yeni sezon fragmanı diye eski sahnelerin birleştirilip ortaya sürüldüğünü de ilk kez görüyorum. Aceleniz neydi, yeni çekimlerden yollardınız yayın tarihli tanıtımı...