'Bir Aile Hikayesi' Finali Büyük Tepki Topladı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
EHO8QGuWwAAmSZF

FOX'un sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi dün akşam ekranlara veda etti.

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran ve Ali Seçkiner Alıcı'nın paylaştığı; bu sezon sadece 6 bölüm yayınlandıktan sonra apar topar final kararı alan yapımın vedası sosyal medyayı da yasa boğdu.

İşte dün akşam Twitter'da yazılanlardan birkaçı:

• Harika
Reactions: Gizmen and alperuz

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
EHO8QGuWwAAmSZF

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran ve Ali Seçkiner Alıcı'nın paylaştığı; bu sezon sadece 6 bölüm yayınlandıktan sonra apar topar final kararı alan yapımın vedası sosyal medyayı da yasa boğdu.

AB sahip çıkamadı suç onlar da
hep en az 5 almalıydı.. :mad::T

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Artık klișe olmaya bașladı bir proje bașarısız olunca bahaneler üretmek Mucize Doktor neden bu kadar yüksek reyting alıyor o zaman?

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kadına şiddet içeren dizilerin izlenmesi ve bu tarz sıcak işlerin izlenmeyip bitmesi insanı üzüyor. Ben her şeyin reyting olmadığını düşünüyorum. Orijinalinden çok daha iyi olduğunu düşündüğüm bir işti.

• Beğendim
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Şaşırdık mı, tabii ki hayır. Türkiye bu diziyi haketmedi, haketmemişti zaten. :)

SAK, Hercai izlemeye devam. :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
EHO8QGuWwAAmSZF

Bizim versiyon çok daha anlamlı ve güzeldi. Bu seyircinin anlamadını beklemiyordum zaten.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel ve özel bir işti, daha anlatacak şeyleri vardı bence... Dizide heyecan yoktu belki ama insanları sakinleştiren, gülümseten, duygulandıran bir işti. Bu çok önemli.

Tüm ekibin yolu açık olsun, severek izlediğim bir iş oldu. :bhr:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bir dizi düşük reytingden bitiyorsa suçu kimsede arayamazsın.
Millet şiddet içeren dizileri izliyorlarsa, kimsenin zevkine bişey diyemeyiz. Mesela Leyla ile Mecnun gelmiş geçmiş en iyi mizaha sahip diziydi ama 2 reyting zor alırdı, bu onun kötü dizi oldğunu söylemez. Sadece genel tarza uyumlu değildi.
BAH dizisi de öyle, güzeldi veya değildi bilemem. Ama hemen bitmesini büyük faciaya çevirmek saçma. :)

• Beğendim
Reactions: dreamy

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Severek izlediğim bi diziydi. Sıcak, naif, tam bir aile dizisiydi. Fakat bu sezon seyirci çekemedi. Hatta senaryonun durağanlığı seyirci kaybettirdi. Ben her nr kadar bu durumdan rahatsızlık duymasam da olan buydu maalesef. Seyirciye tepki göstermek manasız. Dizinin orjinal versiyonunda çok daha sağlam ve ilgi çekici konular vardı gidişatın iyi gitmediğini farkedip aksiyon alinabilirdi. O konulara daha hızlı bir geçiş yapilabilirdi Yine de kanalın aceleci davrandığını da es geçemeyeceğim. Biraz daha şans verilebilirdi.