Bir Çocuk Sevdim Dizi Listesinden Kaldırıldı

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Zaten ne olduğunu anlamadığım diziydi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yayından kaldırıldığı söyleniyor. Başka kanala transfer olması çok düşük ihtimal.

Son dönemde reytingleri kötü değildi ama Star'ın yayın akışı trafiği çok karıştı ve Bir Çocuk Sevdim'e yer kalmadı.

İffet ise başka bir kanala transfer olur büyük ihtimal yakında. Cumartesi PT2'de yayınlanacağını hiç sanmıyorum. Acun'un programları 23'e kadar sürer. O saatten sonra da Bir Erkek Bir Kadın - İşler Güçler - Acayip Hikayeler tarzı işler yayınlanır...

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,330
Puanı
1,060
Aslında Bir Çocuk Sevdim sezon finali yapmadan önce Final yapacağı söyleniyordu, sonradan reytinglerinde biraz artış olunca sezon finali yapmıştı.

Bence yayından kaldırılması isabet reyting anlamında.

Başka kanalın alacağını sanmıyorum diziyi.

Acayip Hikayeler'in kaldırılması da reyting anlamında doğru karar. Dizi ilk bölümleriyle çok iyi bir başlangıç yapsa da sonradan düşüş yaşamıştı. Ama olayı reytinge bağlamazsak yayından kaldırılması kötü oldu. Çünkü kısa süreli bir diziydi. Kısa süreli dizilerin devam etmesi gerekirdi. Nedense artık tutmuyor kısa süreli diziler.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizinin ratingleri kotu. Baska bir kanala gececegini sanmiyorum. Alirsada FOX alabilir.