Binnur Kaya'dan yeni dizi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Binnur Kaya'nın bu sezon televizyonda ne yapacağını heyecan ve merakla bekliyorum. Dün itibarıyla Binnur'un bu sezon ne yapacağı ortaya çıktı. Hemen de sizlerle paylaşıyorum. Aslında ben Binnur Kaya'nın bu sezon Gülse Birsel'in yeni dizisi için anlaşma imzaladığını düşünüyordum. Ama ne ilginçtir ki tıpkı Engin Günaydın gibi Binnur Kaya da yapımcı olarak Timur Savcı'yı seçmiş. Üstelik partneri de Hümeyra olacakmış. Dizinin henüz ismi konulmamış. Ama eylül sonu ekim başı gibi Kanal D'de yayınlanmaya başlanması düşünülüyormuş. Dizide Hümeyra ve Binnur kısmet peşinde koşan bir anne-kızı canlandıracakmış. Böylece Kanal D'de bu sezon Gülse Birsel ve Binnur Kaya rekabetine tanık olacağız görünüşe göre ve bir izleyici olarak şimdiden ellerimi ovuşturmaya başladım bile. Çünkü komedi dizilerinin rekabetinden hep bizler kazançlı çıkıyoruz.

images

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Komedi beni pek hitap etmiyor; Çocuklar Duymasin ve Genis Aile hariç. Desene Kanal D'de gelecek sezon hersey var; Polisiye, Dönem, Dram, Komedi ..

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Komedi dizilerinin yetersizliği canımızı sıkmıştı geçtiğimiz sezon bence. Bu sezon komediye doyacağız hakikaten...

Fks14, dram dizisinden bol ne var :):) Çok var dram dizisi.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bu benim tercihim. Dram dizilerini daha çok seviyorum, benim hayatim komedi olmus zaten...