Binnur Kaya ve Ecem Erkek 'Selma' Dizisinde! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
13397712-728xauto.jpg

Binnur Kaya ve Ecem Erkek 'Selma' dizisinde!

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, senaryosunu Selin Tunç'un kaleme aldığı, başrolünü Zeynep Çamcı ile Olgun Toker'in paylaşacağı dizinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Vanlı bir genç kız ve beşik kertmesinin hikayesini anlatan, yönetmen koltuğuna Osman Taşçı'nın oturacağı dizi için başarılı oyuncu Binnur Kaya ve Ecem Erkek ile anlaşıldı.

5fa1140418c7730ea858f612.jpg

Selma, yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,297
Puanı
860
Töre dizisi değildir inşallah. Binnur Kaya olduğu için diziye kesin şans veririm ama klasik töre dizilerinden biriyse ilk bölümden sonra izlemem muhtemelen. Dizinin kadrosundaki isimler çok iyi ama Binnur Kaya'nın Kırmızı Oda'dan sonra daha iddialı bir dizide yer almasını isterdim şahsen.
Töre dizisi gibi duruyor beşik kertmesi falan var :A Binnur Kaya yazık etti kendine böyle bir proje seçerek umarım uzun soluklu olmaz. :( zaten töreli dizileri tutmuyor artık şükür ki :A

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
KRALİÇE EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR :Z :Z :Z :Z :Z :oley: :oley: :oley: :oley:

Yalan yok Selin Tunç'un yazacağını görünce Binnur'un olmasını istemiştim demek ki kalbim temizmiş. :bhr: Üstelik kendisinin gençliği olarak görülen Ecem Erkek'le birlikte olması daha da güzel. Diğer iki oyuncu da gayet iyi zaten. Oya Doğan da dram-komedi karışık bir iş olacağını söylemişti yani Canım Ailem ve Aramızda Kalsın tadını veren bir iş çıkacak gibi. Kaderde TRT dizisini merakla beklemek de varmış. :A
------

Töre dizisi değildir inşallah. Binnur Kaya olduğu için diziye kesin şans veririm ama klasik töre dizilerinden biriyse ilk bölümden sonra izlemem muhtemelen. Dizinin kadrosundaki isimler çok iyi ama Binnur Kaya'nın Kırmızı Oda'dan sonra daha iddialı bir dizide yer almasını isterdim şahsen.
Van'ı görünce hemen aklına töre mi geldi. :A Binnur ne zaman öyle işlerde oynamış Yabancı Damat, Aramızda Kalsın gibi düşün bu diziyi de. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
KRALİÇE EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR :Z :Z :Z :Z :Z :oley: :oley: :oley: :oley: :oley:

Yalan yok Selin Tunç'un yazacağını görünce Binnur'un olmasını istemiştim demek ki kalbim temizmiş. :bhr: Üstelik kendisinin gençliği olarak görülen Ecem Erkek'le birlikte olması daha da güzel. Diğer iki oyuncu da gayet iyi zaten. Oya Doğan da dram-komedi karışık bir iş olacağını söylemişti yani Canım Ailem ve Aramızda Kalsın tadını veren bir iş çıkacak gibi. Kaderde TRT dizisini merakla beklemek de varmış. :A
------

Van'ı görünce hemen aklına töre mi geldi. :A Binnur ne zaman öyle işlerde oynamış Yabancı Damat, Aramızda Kalsın gibi düşün bu diziyi de. :A
Van ve beşik kertmesi detayları aklıma başka bir şey getirmedi. :A Ancak haklısın kraliçe öyle bir diziyi kabul etmez diye umuyorum. :bhr: Binnur Kaya- Ecem Erkek- Zeynep Çamcı bu 3 güzel kadından güzel bir komedi dizisi izlesek harika olur.:Z

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Van ve beşik kertmesi detayları aklıma başka bir şey getirmedi. :A Ancak haklısın kraliçe öyle bir diziyi kabul etmez diye umuyorum. :bhr: Binnur Kaya- Ecem Erkek- Zeynep Çamcı bu 3 güzel kadından güzel bir komedi dizisi izlesek harika olur.:Z
Evet çağrışım yapıyor ama daha ortada bir şey yokken bazı arkadaşların galeyanına gelme lütfen. :A

• Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Evet çağrışım yapıyor ama daha ortada bir şey yokken bazı arkadaşların galeyanına gelme lütfen. :A
Binnur Kaya'nın olduğu bir işin ilk bölümünü her türlü izlerim zaten. :A Yapılan yorumlar fikrime etki etmez, ilk bölümünü izler ona göre yorumumuzu yaparız dizi ile ilgili. :oley:

• Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
TMC bu diziyle eski şöhretine kavuşur umarım. Binnur Kaya varsa kesin komedi ile harmanlanan bir proje olur. :Z