Binnur Kaya Favori Dizilerini Açıkladı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
0

Son olarak 'Zengin ve Yoksul'da rol alan başarılı oyuncu Binnur Kaya favori dizilerini açıkladı.

Cuma günü vizyona girecek olan yeni filmi 'Cinayet Süsü' için Feyyaz Yiğit'le birlikte Onedio takipçilerinin sorularını cevaplayan Kaya, en sevdiği yerli dizilerle ilgili gelen soruya "Son zamanlarda 'Mucize Doktor'u çok beğeniyorum. 'Kadın' dizisindeki oyunculukları, senaryoyu seviyorum. Kendi özgün işimiz olduğu için, yani bir yerden arak olmadığı için 'İstanbullu Gelin'i de çok izliyordum" cevabını verdi.

Dizilere olan yaklaşımını "Seyircinin zekasını kendi zekasından önde tutan senaristlere de saygım çok büyük. Yani bu ne verirsek olur, bu işi kakalayalım zihniyeti gerçekten artık gına getirdi" diye özetleyen başarılı oyuncuya cevaben Yiğit de "Ya da bunu seyirci anlamaz önyargısı. Seyirci bir şeyi anlamıyorsa sen anlatamamışsındır, başka açıklaması yok bunun" karşılığını verdi.

İşte o videonun tamamı:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Mucize Doktor'u ikimiz de izliyormuşuz kadın anlıyor kaliteden. :bhr: Diğer diziye nazarlık diyelim. :A

Eski dostu Gülse'nin dizisini izliyor mudur acaba. :A @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu lafları söyleyip 'Zengin ve Yoksul'da rol alması...

Jet Sosyete'de rol alsa keşke, yakışır oraya. :D

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Binnur'u çok severim. Umarım çok yakında güzel ve kaliteli bir dizide kendisini izleriz.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
İstanbullu Gelin kalitesinde bir iş çok az bulunur. Özledim şimdi. :bhr:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Ahhhh benim kadınım işte. #MucizeDoktor'u sevdiğini biliyordum. Kaliteden anlıyorsun.