Bilge Şen 'Kırmızı Oda'dan Ayrıldı! | TV8

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
IMG_20210305_212650.jpg

TV8'in sevilen dizisi 'Kırmızı Oda'nın bu bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını OGM Pictures'in üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın bulunduğu sevilen dizide Kumru'nun babaannesi Şefika Ana karakterine hayat veren Bilge Şen rol gereği ölerek diziden ayrıldı.

'Kırmızı Oda' yeni bölümleriyle her cuma TV8'de

IMG_20210305_212538.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
4-5 bölümlük karakterlerin konusunu açmaya gerek yok bence. Yani Aslıhan Gürbüz veda ettiğinde bunun bir haber değeri olur ama onun dışında her danışanın hayatına giren çıkan karakterleri hesaba katarsak her hafta böyle yüz tane konu açmamız gerekebilir. :A Bu arada bunu kesinlikle sana laf atmak için söylemedim kişisel algılama lütfen. :D @slhttnmtl

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
4-5 bölümlük karakterlerin konusunu açmaya gerek yok bence. Yani Aslıhan Gürbüz veda ettiğinde bunun bir haber değeri olur ama onun dışında her danışanın hayatına giren çıkan karakterleri hesaba katarsak her hafta böyle yüz tane konu açmamız gerekebilir. :A Bu arada bunu kesinlikle sana laf atmak için söylemedim kişisel algılama lütfen. :D @slhttnmtl
Öyle izlerken denk gelen konuları görünce açtığım için açmıştım. Bundan sonra yapmam diyeceğim de denk geleceğini de sanmıyorum zaten. :A Bu arada laf atmadığını da anladım np. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Akasya Durağında Şanziment olarak oynamıştı bende bu kim diyordum şimdi hatırladım aynen oyunculuğu da iyi
Orada Evin Esen'in yerine geldiği için ve yerini dolduramadığı için biraz taraflıyım ama İnadına Aşk ve Aramızda Kalsın'da cidden çok iyi oynadı. :bhr:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Orada Evin Esen'in yerine geldiği için ve yerini dolduramadığı için biraz taraflıyım ama İnadına Aşk ve Aramızda Kalsın'da cidden çok iyi oynadı. :bhr:
Yani o zaman şartlarının en iyisi olmuş diyebilirim aniden diziden kaybolması saçma olurdu. Fato Aney de değişmişti galiba sonra Zeyno'da hiç biri tutmadı diyemem ama gözlerimiz onlara alıştığı için ayrıca o kadar sevgili değiştiren Dilek'in hayri diye bir şebek ile evlenmesi de çok ilginç :A @Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yani o zaman şartlarının en iyisi olmuş diyebilirim. Fato Aney de değişmişti galiba sonra Zeyno'da hiç biri tutmadı diyemem ama gözlerimiz onlara alıştığı için ayrıca o kadar sevgili değiştiren Dilek'in hayri diye bir şebek ile evlenmesi de çok ilginç :A @Emre Ozansoy
Fato değil ama Zeyno değişmişti.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yani o zaman şartlarının en iyisi olmuş diyebilirim. Fato Aney de değişmişti galiba sonra Zeyno'da hiç biri tutmadı diyemem ama gözlerimiz onlara alıştığı için ayrıca o kadar sevgili değiştiren Dilek'in hayri diye bir şebek ile evlenmesi de çok ilginç :A @Emre Ozansoy
Aynen başka Şaziment'de olmazdı bence. Fato Aney değişmedi herhalde ya. :A Sitare Akbaş diğer oyuncudan çok çok daha iyi oynuyordu Zeyno'yu. :A Hayri meselesine gelirsek de gayet gereksiz bir karakterdi. Obayana veya Çınar olsa neyse de yani. :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Fato'da değişti geçen gün gördüm. Bölümlere bakarken gördüm veya yanlış görmüşte olabilirim ama bilemiyorum.
Fato hiç değişmedi.Diziye 1000 kere baktım.Zeyno ve Şaziment değişti.Dilek'in evliliğide saçmaydı.
------

Aynen başka Şaziment'de olmazdı bence. Fato Aney değişmedi herhalde ya. :A Sitare Akbaş diğer oyuncudan çok çok daha iyi oynuyordu Zeyno'yu. :A Hayri meselesine gelirsek de gayet gereksiz bir karakterdi. Obayana veya Çınar olsa neyse de yani. :A
Aynen katılıyorum Fato değişmedi hiç

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl