Bilal Sonses ve Ziynet Sali'den Sürpriz Düet!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Son dönemlerde büyük çıkış yakalayan ve bir çok ünlü ile bestelerini yorumlayan Bilal Sonses, Instagram hesabından Ziynet Sali ve Mustafa Ceceli ile ortak bir çalışma ile hayranlarının karşısına çıkacağını belirtti.

Bilal Sonses, söz ve müziği kendisine ait olan 'Yara' isimli şarkısını Ziynet Sali ile birlikte yorumlayacağını müjdeledi. Şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli üstlendi.

• Harika
Reactions: Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Merakla bekliyorum :Z
Genelde böyle önden haber açınca klip aninda geliyor,bakalım yine öyle olacak mı :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
İnstagramda gördüğümden beri merakla heyecanla bekliyorum bakalım nasıl olacak :D

• Beğendim
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İnstagramda gördüğümden beri merakla heyecanla bekliyorum bakalım nasıl olacak :D
Ben de görmüştüm instada haftalar önce. :A

Güzel bir çalışma olacaktır yine. Ama bakalım Bilal ne zaman tek başına söylediği zaman da popüler olabilecek şarkılar yapacak :D

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Ben de görmüştüm instada haftalar önce. :A

Güzel bir çalışma olacaktır yine. Ama bakalım Bilal ne zaman tek başına söylediği zaman da popüler olabilecek şarkılar yapacak :D

Hemde çok güzel olacak valla bencede ben zaten ne zaman tek başına yapacak diye bekliyorum instagramdan sorsam cevap alırmıyım acaba :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Bi dene bakalım şansını abla. :A Yoğundur sanırım mesaj kutusu ama cevap verebilir de :D Öyle egolu bir havası yok gibi.

:A denicem bakalım yok ya egolu değil Bilal çok tatlı sen onun içimdeki sen şarkısının hikayesini dinledin mi ya aldatmış sevgilisi birde pişkin pişkin evet aldattım demiş ya bnun üzerine bu şarkıyı yazmış:T:

• Beğendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:A denicem bakalım yok ya egolu değil Bilal çok tatlı sen onun içimdeki sen şarkısının hikayesini dinledin mi ya aldatmış sevgilisi birde pişkin pişkin evet aldattım demiş ya bnun üzerine bu şarkıyı yazmış:T:
Tatlı bir görüntüsü var zaten. :A

Hikayesini senden duyuyorum şimdi. Zaten şarkının bir yaşanmışlığı yansıttığı belliydi. Tuğçe onun kadar hisli okuyamamış. :A

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Tatlı bir görüntüsü var zaten. :A

Hikayesini senden duyuyorum şimdi. Zaten şarkının bir yaşanmışlığı yansıttığı belliydi. Tuğçe onun kadar hisli okuyamamış. :A

Bir konserinde anlatmıştı orda dinlemiştim mesajları görmüş"aldım karşıma sordum beni aldattınmı dedim tabii bu kadar nazik sormadım sinirli sordum pişkin pişkin utanmadan evet aldattım seni ayrıldık sonra başkasıyla olmuş onuda aldatmış" dedi hani şarkıda diyor ya nasıl baktım gözlerime nasıl tuttun ellerimi diye kıza bu sözler dedi ordan doğdu demiş kıza nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi diye bayağıda uzun ilişkiymiş ya :D Tuğçenin sesi farklı ya değişik sesi var :D

• Beğendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir konserinde anlatmıştı orda dinlemiştim mesajları görmüş"aldım karşıma sordum beni aldattınmı dedim tabii bu kadar nazik sormadım sinirli sordum pişkin pişkin utanmadan evet aldattım seni ayrıldık sonra başkasıyla olmuş onuda aldatmış" dedi hani şarkıda diyor ya nasıl baktım gözlerime nasıl tuttun ellerimi diye kıza bu sözler dedi ordan doğdu demiş kıza nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi diye bayağıda uzun ilişkiymiş ya :D Tuğçenin sesi farklı ya değişik sesi var :D
@Maskeli Fedai gel Bilal'e de yakalım o halde. :A

Tuğçe'nin ses tonu bana fazla hitap etmiyor. :D Yoksa fena sayılmaz şarkıları.