Bilal Sonses ve Reynmen’in Ortak Çalışması ‘Sen Aldırma’ Yayınlandı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
images

‘Derdim Olsun’ şarkısıyla 200 milyon izlenmeyi geçerek başarısını kanıtlayan Reynmen ve son düetleri ‘İçimdeki Sen’ ve ‘İçimden Gelmiyor’ ile listeleri alt üst eden Bilal Sonses yeni bir projede buluştu!

Bir İbrahim Erkal şarkısı olan Sen Aldırma’yı yeniden yorumlayan ikilinin, şarkıya klip çekip çekmeyecekleri henüz belli değil.

• Harika
Reactions: Dosi and Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Çok beğendim çok güzel bir düet olmuş valla ?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu şarkıyı fark eden @Dosi ne tepki vermiştir merak ediyorum. :A
'Bilalim yine yapacağını yapmış' dedim :A Her sarkısına woaw diyen biri değilim ama bu başarılı olmuş :D
İlk dinlediğimde sesler karışık geliyor demiştim ama Bilal'i çok dinleyen biri olarak ayırt edebiliyordum tabiki. Sonra detaylı dinlerken videoda kim söylerse onun fotosunun öne geldiğini farkettim. Böylelikle bilmeyenler karıştırmaz.
Reynmen'e gelince, oldukça başarılı buldum ama Bilal'in sesi daha güzel, daha naif ve daha ince :D

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
'Bilalim yine yapacağını yapmış' dedim :A Her sarkısına woaw diyen biri değilim ama bu başarılı olmuş :D
İlk dinlediğimde sesler karışık geliyor demiştim ama Bilal'i çok dinleyen biri olarak ayırt edebiliyordum tabiki. Sonra detaylı dinlerken videoda kim söylerse onun fotosunun öne geldiğini farkettim. Böylelikle bilmeyenler karıştırmaz.
Reynmen'e gelince, oldukça başarılı buldum ama Bilal'in sesi daha güzel, daha naif ve daha ince :D
Ben de ayırt edememiştim ilk dinlediğimde, sonradan iyice dikkat edince ayırabildim. Senin dediğin ayrıntıyı bilmiyordum çünkü Youtube’dan fazla dinlemedim ben. :D

Reynmen’in yanık sesi şarkıya çok iyi gitmiş bence. Dediğim gibi patlama potansiyeli vardı hatta patladı diyebiliriz ama bir anda söndü etkisi şarkının. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ben de ayırt edememiştim ilk dinlediğimde, sonradan iyice dikkat edince ayırabildim. Senin dediğin ayrıntıyı bilmiyordum çünkü Youtube’dan fazla dinlemedim ben. :D

Reynmen’in yanık sesi şarkıya çok iyi gitmiş bence. Dediğim gibi patlama potansiyeli vardı hatta patladı diyebiliriz ama bir anda söndü etkisi şarkının. :D
3 ayda 40 milyon. Daha ne olsun? Üstelik bu klip değil. Bence gayet başarılı olmuşlar
Söndüysede bu Reynmen'den dolayı :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
3 ayda 40 milyon. Daha ne olsun? Üstelik bu klip değil. Bence gayet başarılı olmuşlar
Söndüysede bu Reynmen'den dolayı :A
İlk çıktığı an bu izlenmenin yarısını falan hızlıca aldı sonradan duruldu. Totalde fena değil de ben sonradan havası söndü diyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi