Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
68551

Sezonun en iddialı dizilerinden biri bu pazar HBO'da başladı.

Başrollerini Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Nicole Kidman'ın paylaştığı dizinin normalde tek sezonluk bir hikaye olarak tasarlanmasına rağmen bu başarının ardından ikinci sezon onayı aldı. Yeni sezonun en büyük sürpriziyse Oscar Ödüllü Meryl Streep’in oyuncu kadrosuna dahil olması. Kamera arkasında ise ilk sezonu çeken Jean-Marc Vallée’nin yerini Andrea Arnold alıyor. Madeline Mackenzie, Celeste Wright ve Jane Chapman’ın hikayesi kaldığı yerden devam ediyor. Fakat paylaşılan ilk tanıtıma bakılırsa işler daha da zorlaşıyor. Özellikle Meryl Streep’in hayat vereceği yeni karakter işleri baya karıştıracak gibi görünüyor.

5 kadın etrafında gelişen bir suç dizisi olan Big Little Lies ile ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk sezonu izlemiştim ama bu sene bakar mıyım bilmiyorum. Digiturk kesin her yere telif atar o yüzden her hafta torrent indirmekle uğraşasım da gelmiyor. UTC sayesinde yeterince doydum zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk sezonu izlemiştim ama bu sene bakar mıyım bilmiyorum. Digiturk kesin her yere telif atar o yüzden her hafta torrent indiresim de gelmiyor. UTC sayesinde yeterince doydum zaten. :A
Hemen izle bence Çernobil'i bile yasaklamış şimdiden. Aldığı diziler tutuyorsa adamlar direk yasaklıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk sezonu izlemiştim ama bu sene bakar mıyım bilmiyorum. Digiturk kesin her yere telif atar o yüzden her hafta torrent indirmekle uğraşasım da gelmiyor. UTC sayesinde yeterince doydum zaten. :A
Hemen izle bence Çernobil'i bile yasaklamış şimdiden. Aldığı diziler tutuyorsa adamlar direk yasaklıyor. :A
Bunu izleriz de siz ikiniz Handmaid's Tale'yi izliyordunuz, ne yaptınız bıraktınız mı onu? 3. sezonu başlamış çünkü onun da :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çernobil'i az önce bitirdim. Gerçi her zaman kullandığım yabancı torrent sitesinden bile kaldırmışlardı başka yerden indirdim. Bunu da indiririm indirmesine ama öyle pek bayıldığım bir dizi olmadığı için bilemiyorum. Sarmaşık'tan sonra sarmaz. :A

• Güldürdün