BF2 Kurulum

Cenation

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
İlk başta indirmeniz gereken programlar:

Battlefield 2:Linki herkese özel mesaj atarak verdim.Besalet linki bildiği için ona link mesajı atılmadı.

Daemon Tools:DAEMON Tools Lite ndir - ****** > Gezginler

BF2 nin image dosyasını http://hotfile.com/dl/100026088/cb5ffc8/BF2DVD.rar.html Deamon Tools ile açın.

Oyunu tekrar yükleyin.Oyunu winrardan çıkartın sakın daemon tools ile açmayın çünkü image dosyasını daemon toolsla açmıştık.

Oyuna ASLA crack yapmayın ve Singleplayer bölümünden Online oynama seçeneğinden oyuna girin.Aksi taktirde CD KEY hatasına takılırsınız. Bu da sizi oyundan atıp masaüstüne şutlar.

NOT:İmage dosyasını bilgisayarı her açtığınızda bakın bazen bilgisayar açılıp kapandığında image dosyası sanal diskden çıkmış oluyor.

Cenation

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Sorma kolayıma geldi böyle :D anlamadığın bir yer olursa bana sorabilirsiniz :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,735
Puanı
1,061
ya ben dediğin her şeyi yaptım crack yapmadım denildiği gibi ama oyuna tıklıyorum oyun açılmadan masaüstüne atıyor :D

Cenation

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
ya ben dediğin her şeyi yaptım crack yapmadım denildiği gibi ama oyuna tıklıyorum oyun açılmadan masaüstüne atıyor :D

İmage dosyası sanal disk'e takılı mı?Sistem özelliklerin neler?Battlefield 2 Online Now'a mı tıklıyorsun yoksa battlefield 2'ye mi tıklıyorsun ? :):)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,735
Puanı
1,061
sanal disk'e takılı 2.5 gb ram var ekran kartı 384 yazıyor toplam :) directx 3D var directx 9 veya üstü var yazıyor... online now a tıklamıştım :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,735
Puanı
1,061
Kürşat :D

Oyunu tekrar yükleyin.Oyunu winrardan çıkartın sakın daemon tools ile açmayın çünkü image dosyasını daemon toolsla açmıştık. oyun iso. şeklinde oyunu deamon tools ile açmadan nasıl yükleyebilirim :D

Cenation

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Kürşat :D

Oyunu tekrar yükleyin.Oyunu winrardan çıkartın sakın daemon tools ile açmayın çünkü image dosyasını daemon toolsla açmıştık. oyun iso. şeklinde oyunu deamon tools ile açmadan nasıl yükleyebilirim :D

Oyunu winrardan çıkar çıkan uygulamalardan biride setup setup'a tıkla yüklensin :D zorlama kendini :D