Beyaz Show'un Yılbaşı Özel Konukları Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Beyaz Show'un Yılbaşı Özel Konukları Belli Oldu!

fft99_mf6195630-150x150.jpeg

Kanal D'nin sevilen talk-show'u Beyaz Show'un yılbaşı özel konukları belli oldu.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün üstlendiği programa yılbaşı gecesi geçtiğimiz günlerde çıkan 'İki Deli' adlı düetleriyle müzik dünyasına damga vuran Serdar Ortaç ile Hande Yener, 'Delibal'ın başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ile Leyla Lydia Tuğutlu ve 1 Ocak'ta vizyona girecek olan 'Kocan Kadar Konuş: Diriliş'ten Ezgi Mola ile Murat Yıldırım konuk olacak.

Cuma gecesi 2015'in en eğlenceli anlarıyla izleyici karşısına çıkacak olan Beyaz Show, sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Perşembe gecesi Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok kötü cidden. Resmen hepsi kendi filminin reklamını yapacaklar o gece. Zaten Beyaz Show iyice film reklamı gibi bir şey oldu. İtini koparan oraya çıkıyor. Eskiden güzel konuklar alırdı şimdi kim film çıkarmış direk orada.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diğer konukları bende beğenmedim ama serdar ortaç var ayoll daha ne olsun
serdar bey için beyaz showa göz atarım :Z:Z:Z

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Vavv konuklar harika :D
Fena değil konuklar.
Ezgi Mola geliyor da neden Murat yok ki. :T:
Sanatçı konuk daha fazla olmalıydı bence. Merakla bekliyoruz :Z
Bu habere @Bully çok sevinir. :D
Oldukça iyimiş konuklar:).
Tabii ki. :Z Serdar'la Hande'nin 25 Aralık'ta konuk olacağını sanıyordum aslında yılbaşı özel programına konuk olmaları süper olmuş yeni yıla Kanal D'de de giriyoruz. :A

Ayrıca diğer konuklar da çok iyi özellikle de Çağatay. :D
Sevmedim konukları. :(

O Ses'i izleriz büyük ihtimal. :):)
Sevmedim konukları
Çok kötü cidden. Resmen hepsi kendi filminin reklamını yapacaklar o gece. Zaten Beyaz Show iyice film reklamı gibi bir şey oldu. İtini koparan oraya çıkıyor. Eskiden güzel konuklar alırdı şimdi kim film çıkarmış direk orada.
diğer konukları bende beğenmedim ama serdar ortaç var ayoll daha ne olsun
serdar bey için beyaz showa göz atarım :Z:Z:Z
Murat Yıldırım da konuk olacakmış, konuya eklendi. İstediğin sonunda oldu @Ahmad. :X