Beyaz Show'a Bu Hafta Kimler Konuk Olacak? 8 Ocak 2016

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beyaz Show'a Bu Hafta Kimler Konuk Olacak? 8 Ocak 2016

Beyaz-11-150x1501-1.jpg

Kanal D ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün üstlendiği sevilen talk-show programı Beyaz Show bu hafta da birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

Programa bu hafta; Kahpe Bizans'ın devam filmi olan Bizans Oyunları'nın oyuncuları Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay konuk olacak. Ayrıca programda Survivor 2016'da yarışacak İbrahim Yattara da yer alacak.

Beyaz Show, canlı yayınla Cuma akşamı 23.15'te Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Oley. Gürkan Uygun var daha ne olsun. @takas Diğerleri konuk olmasada olurmuş. :))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
obaaa memati :D tabiki kaçmaz
necati şaşmaz da olsa bi hafta vallahi çok özledik ustayı be

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Gürkan Uygun şarkı söyler umarım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
memati reis tabi ki efsane ama dadada konuşturmuyolar adamları
Orada kimseyi konuşturmuyorlar ki. Okan Bayülgen'in lafı uzatması falan ben çok sıkılıyorum o programı izlerken. :( Beyaz Show ve 3 Adam'da en azından konuklara daha fazla değer veriliyor ve konuşuluyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tabiki Gürkan ayrı bir efsane, onun için o gün Dada'ya bile baktım. :D @takas
vadiden ayrılır ayrılmaz hemen proje tutturan nadir oyunculardan oktay bey bile proje tutturamıyordu gürkan bey kaçakla çok başarılı işlere imza attı çokta başarılı filmlerde rol alıyor yeni diziside tutucak gibi :Z:Z:Z

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadiden ayrılır ayrılmaz hemen proje tutturan nadir oyunculardan oktay bey bile proje tutturamıyordu gürkan bey kaçakla çok başarılı işlere imza attı çokta başarılı filmlerde rol alıyor yeni dizisid tutucak gibi :Z:Z:Z
çok başarılı filmlerde oynamıyor malesef hangi film teklifi gelirse hemen kabul ediyor mesela hep yek diye bi filmde oynuyor film aşırı berbat hiç yakışmıyor mematiye

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
vadiden ayrılır ayrılmaz hemen proje tutturan nadir oyunculardan oktay bey bile proje tutturamıyordu gürkan bey kaçakla çok başarılı işlere imza attı çokta başarılı filmlerde rol alıyor yeni dizisid tutucak gibi :Z:Z:Z
Kendisine yakışır roller seçiyor, işini biliyor. Bazıları sırf oynamak için oynuyor, Gürkan Uygun kendisine gerçekten yakışacak, rolüyle konuşulacak işler yapmak için çalışıyor. :)

Oktay Kaynarca mesela dizi yapmak için yaptı. İnadına Yaşamak mıydı neydi, ilk bölümde senaryosu tükenmiş, boş kalan bir dizi olmuştu. :)

çok başarılı filmlerde oynamıyor malesef hangi film teklifi gelirse hemen kabul ediyor mesela hep yek diye bi filmde oynuyor film aşırı berbat hiç yakışmıyor mematiye
Dizi seçimleri kendisine uygun, çok yakışıyor. Dediğin gibi film seçimlerini ben de iyi bulmuyorum, mesela bu Bizans filmi ona yakışmadı. :( Ama Bana Masal Anlatma filminde tam ağır abi tipiyle iş görüyordu.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çanakkale filmi ona yakışan bir roldeydi bence bana masal anlatma filmide çok iyiymiş kahpe bizansta 1.seri gibi tutarsa eğer bizans oyunları yanı bu filmde iyi seçim gibi hep yek kötü tercih bencede ama ediğin gibi çok sayıda aralıksız filmelrde oynuyor arada 1-2 kötü çıkıcak mecbur 2 yılda 2yıla 1 filmde oynasa daha iyi olucak gibi :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
çanakkale filmi ona yakışan bir roldeydi bence bana masal anlatma filmide çok iyiymiş kahpe bizansta 1.seri gibi tutarsa eğer bizans oyunları yanı bu filmde iyi seçim gibi hep yek kötü tercih bencede ama ediğin gibi çok sayıda aralıksız filmelrde oynuyor arada 1-2 kötü çıkıcak mecbur 2 yılda 2yıla 1 filmde oynasa daha iyi olucak gibi :-):-):-)
çok filmde oynuyor işte gerek yok tüm filmlerde olmasına gerek yok ne getirseler kabul ediyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok filmde oynuyor işte gerek yok tüm filmlerde olmasına gerek yok ne getirseler kabul ediyor
ben türk filmleri izlemeyi sevmiyorum zaten birkaç hariç iyi filmler bence çıakrtamıyoruz gürkan beyde sadece dizi projelerinden yürüse daha iyi olur kaçak genel olarak tutan bir diziydi ilk sezon çok iyiydi 2.sezon biraz bozsada yine 4 reyting alıyordu atv kaçaktan sonra alabora racon birkaç dizi denedi eşkiyaya kadar kaçağı yerini dolduramadılar mesala kehribanda oyuncu kadrosu şuana kadar çok iyi seçilmiş ama senaryo sonradan yine bozmaz umarım :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ben türk filmleri izlemeyi sevmiyorum zaten birkaç hariç iyi filmler bence çıakrtamıyoruz gürkan beyde sadece dizi projelerinden yürüse daha iyi olur kaçak genel olarak tutan bir diziydi ilk sezon çok iyiydi 2.sezon biraz bozsada yine 4 reyting alıyordu atv kaçaktan sonra alabora racon birkaç dizi denedi eşkiyaya kadar kaçağı yerini dolduramadılar mesala kehribanda oyuncu kadrosu şuana kadar çok iyi seçilmiş ama senaryo sonradan yine bozmaz umarım :F:F:F
kehribar kesin tutar bu sene tahminlerin tutuyor :D
mesela yeter ve kördüğüm dizileri tutmayacak perşembe kaydet bi yere :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kehribar kesin tutar bu sene tahminlerin tutuyor :D
mesela yeter ve kördüğüm dizileri tutmayacak perşembe kaydet bi yere :D
yetere bu sefer bende tutmaz yılbaşında 1 reyting alır rezil olup giderler demiştim ama o dizide bir tuhaflık var yılbaşı olmasına rağmen 3 reytingle bence iyi başlamışlar en tuhafıda tekrarları 4-5 reyting alıyor 2 defa tekrar vermişler o civarlarda almışlar bu perşembe ummadık taş hesabı bir süpriz yapabilirlermi biraz tedirgin oldum açıkcası ama inş tutmaz diziye sinir oldum çünkü :F:F:F

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
iyiymiş konuklar kötü de olsa bir şekilde izliyorum hep Beyazı :D