Beyaz Show Yeni Sezon Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beyaz Show Yeni Sezon Fragmanı

beyazshow21mart2014izle-150x150.jpg

Kanal D ekranlarında her Cuma izleyenleri ekrana kilitleyen talk show programı Beyaz Show'un yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show, yeni sezonda değişen dekoru ve jeneriğiyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Beyaz Show, 23 Ekim Cuma'dan itibaren yayınlanmaya başlanacak.

https://www.kanald.com.tr/beyaz-show/fragmanlar/beyaz-show-cok-yakinda-basliyor#/text-text
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şuan izliyorum da stüdyoya ne olmuş öyle minnacık. :eek:

Çok eğlenceli geçti 1 saat izledim şu ses değiştirme kısmına kopuyorum Beyaz'da. :F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Beyaz Show'u yine İrem aldı götürdü. Efsane bir o kadar komik bir bölümdü ki açıp tekrarını izleyesim var :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beyaz Show'u yine İrem aldı götürdü. Efsane bir o kadar komik bir bölümdü ki açıp tekrarını izleyesim var :D
Hande Erçel'in Selin rolüne kabul edildikten sonraki videosu da çok iyiydi. Tabii kötü niyetlilere de malzeme çıkarmış oldu. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beyaz Show bomba gibi girdi 20.yıla gerçekten baya eğlendim izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım harika bir bölüm oldu. :D

Tolga Sarıtaş çok sıcak ve sempatikti, bir de Athena şarkısı söyledi. :D Önü çok açık zaten oyunculuğu muazzam, karakteri de çok iyi daha nolsun. :D

Ses değiştirme kısmında ben de koptum özellikle Savaş'ı seslendiren baya güldürdü beni. :D

Gelelim İrem Derici'ye. Bir ara en iyi çıkış ödülü olayları olmuştu o konuda attığı tweet hoşuma gitmemişti ama onun dışında severim kendisini. Gayet sıcak, cana yakın, dost canlısı, eğlenceli birisi ve en önemlisi de kendisiyle barışık, geldiği yeri unutmamış. Ego da yok kadında O Ses Türkiye'deki tüm jürilerin ellerinden öperim diyor daha nolsun. :D Programa baya renk ve enerji kattı Beyaz'a hazırladığı sürpriz de güzeldi. :D Güzel şarkılar da yapıyor, hepsi patlıyor maşallah umarım en kısa zamanda hayalini kurduğu Harbiye Açıkava'da konser verebilir. :)

Sarp Apak'ı zaten çok severim o zaten bildiğimiz gibiydi Sinem Kobal'ı da iyi gördüm. :D

Diğer bölümler de bu tatta olur inşallah. Son olarak Beyaz'ı özlemişiz o da her zamanki formundaydı adam gerçek bir efsane yani kimleri ağırlamış programında. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Hande Erçel'in Selin rolüne kabul edildikten sonraki videosu da çok iyiydi. Tabii kötü niyetlilere de malzeme çıkarmış oldu. :)
Hande ve Güneşin Kızları ekibi çok utangaç ve oldukça çekimserlerdi :D Eeee ilk kez canlı yayına çıktılar olsun o kadar :D Hande gerçekten fenaydı yaa :D