YS Beyaz Düşler 6.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal Yenisu
Pompy yapım sunar
Beyaz Düşler

6.Bölüm

Dikkat Düğün var

Gargamel serbest kalır

Kim serbest bıraktı bu Gargamel gibi birisini adam büyücü hemde kötü büyücü

Bundan şüphelenen Halk dayanışma meclisi Suzan Başkomiser Murat Nazlı Şenole suikast düzenliyeni ve şantaj yapanları yakalar

Murat ve Nazlı komiser

Selim ve Çiğdem Nazlı komiseri görünce keşke ben evlensem der bide Rusyada sevgili edinmek istiyor Çiğdemle nişanlı

Tam düğün olacak Çiğdem evet der

Selim evet der

Tam şahitler bizde şahidiz derler imzalanır

Selim bittin Selimin başka rus kızlara öpüştüğü televizyonda görünür Rusya maçı

Çiğdem seninle evlenende kabahat var

Selimin ilkokul arkadaşından mesaj gelir

Ne oldu lanet var üstünde papaz büyüsü yapmış

Ne yok artık

Melisa Peri ve ekibi işte böyle olur

Zeyno dans hadi Gox bravo size

Peri görüntüleyicisi varmış Avninin Teleskobunda

Selimle evlendiği gün Çiğdem önceden aldatıldığını öğreniyor ve çok sinirlenir ve yüzüğü Selime fırlatır.

Selim bir kız tarafından lanetlenmiş ilkokuldayken bir kızı aldatmış ona papaz büyüsü yapmış

7 sinden neysen 70 inde osundur.
6.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @gözlemci @mrt-06 @Dosi @emree-29 @papuleoo @ömer karataş @vadikızı @xemrexxx @MayısKralı @destere
Bu bölüm umut bölümü destereye umut verme bölümü benim bir dizime kızıp kaçtı @sokak sanati @mrt-06 @eskici @serhatt

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- eğer kızların dünyasını böyle yazsaydım destere böyle istermiydi o bölümü yine kötü son var @Çiğdem- hemen kavuşmanın nazarı olur Örneğin Aylinle hakan düğünlerinde bomba patlayınca ertelemeyince 6 ayda boşandılar @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx bakıyım burda benim senaryomu yorumlayarak sohbet edersiniz @xemrexxx @Çiğdem-
Aaa destere ile bana nasıl senaryolar yazmış yine reyting uğruna ayoll :eek::eek::eek: @Harunnn60 yazdırmış gibi :A :A :A @xemrexxx @Forumdash @mrt-06 @serhatt @eskici @gözlemci

Selimle evlendiği gün Çiğdem önceden aldatıldığını öğreniyor ve çok sinirlenir ve yüzüğü Selime fırlatır.

Selim bir kız tarafından lanetlenmiş ilkokuldayken bir kızı aldatmış ona papaz büyüsü yapmış

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa destere ile bana nasıl senaryolar yazmış yine reyting uğruna ayoll :eek::eek::eek: @Harunnn60 yazdırmış gibi :A :A :A @xemrexxx @Forumdash @mrt-06 @serhatt @eskici @gözlemci

@destere dönermi bu senaryodan sonra Aylin ve hakandan daha kısa sürdü desek sadece 1 saniye sürdü @Çiğdem- ben uyarmıştım onu biraz daha sabır et hemen kavuşmak hayırlı değildir @Çiğdem-

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa onun hoşuna gitmez bu senaryo :A :A :A
ona protestoya başlamadan önce hemen kavuşursanız nazar değer demiştim burda hemen kavuştunuz hemen nazar değdi desterenin üstünde büyü var dedim papaz büyüsü @Çiğdem- ilkokuldayken sevgilisini aldattı ne büyüsü olduğu belirsiz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,545
Puanı
1,060