Beyazıt Öztürk'ten "Beyaz Show" Açıklaması!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
71631

Beyazıt Öztürk'ten "Beyaz Show" açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde tekrar bölümleriyle Kanal D'de ekranlara gelmeye başlayan Beyaz Show'un sunucusu Beyazıt Öztürk programı hakkında konuştu. Bu sabah 2. Sayfa programına bağlanan Beyaz: "Beyaz Show’u hayatımda hiç izlemedim. Kendimi çok eleştiriyordum. Yaptığım hatalara da çok takılınca canlı yayındaki doğallığım kayboluyordu. Beyaz Show’a dönmemi isteyen çok insan var. Ben de açıkçası yapmayı istiyorum. Fakat eskisi gibi değil de farklı şeyler yapmak lazım. Onunla ilgili çalışıyorum. Evde yapacak bir şey yok zaten" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ayrıca Öztürk’e, unutamadığı, en efsane programının sorulması üzerine Tarkan esprisi yaptı. Çok istediği halde Tarkan’ı programına çıkaramayan Öztürk: "En efsane programı Tarkan ile yaptım! Onunla yapamadık; en efsane o oldu. Belki televizyona çıkmak istemedi. Hiçbir yere çıkmadı. Her sanatçının bir üslubu var. Türkiye’nin en büyük sanatçılarından bir tanesi." dedi.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Malesef sen de artık kara kutuya hapis oldun Beyaz. :( Artık TV8'in yüzüsün.

Her sene TV8'deki bütün projelere öyle böyle dokunmalısın. Başka çare yok.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tekrar reytingine baktım da muhteşem oranlar almış, ne kadar özlendiği ortada zaten. Türkiye'nin en iyi show programıdır, bir an önce dönmesi şart. Özledik vallahi. :X

• Beğendim
Reactions: yigit_00