AMC Better Call Saul 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Unutulmaz dizi Breaking Bad'in uzantısı olan Better Call Saul'da ikinci sezon heyecanı başlıyor.

AMC ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonuyla 7 dalda Emmy adaylığı kazanmayı başaran dizinin merakla beklenen ikinci sezonu bu akşam yayınlanacak bölümle başlıyor.

Dizinin ikinci sezonuyla ilgili tüm yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

better-call-saul-season-2-bob-odenkirk-image.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
salı günü kavuşuyoruz diziye :) abd liler daha mutlu yarın izleyecekler ,

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Annem bile Maggie'yi özledim izleyelim hemen dedi. :D Valla Maggie'de bu dizide iyi ki var. Kadın kült oldu resmen. :)

ama denyolar kızın değerini bilmiyor ufak tefek rollerle geçiştiriyorlar her hafta? şöyle bölümün tamamını maggie li yapsalar süper olur morgan a bile bir bölüm ayırdılar @Çiğdem- in daryl salağına bile tüm bölüm ayırdılar maggie ye bir 10 dakikayı bile fazla gördüler :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ama denyolar kızın değerini bilmiyor ufak tefek rollerle geçiştiriyorlar her hafta? şöyle bölümün tamamını maggie li yapsalar süper olur morgan a bile bir bölüm ayırdılar @Çiğdem- in daryl salağına bile tüm bölüm ayırdılar maggie ye bir 10 dakikayı bile fazla gördüler :)
Aynen Michonne ve Maggie bu dizini kadın yönünden direği. Umarım dizide daha çok rol verirler. Birde bu karakterler kurgu değil sonuçta cizgi roman karakteri. Sen tutupta bunların rolünü azaltıp kurgu karakterlere verirsen. Seyircide isyan eder. :D

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Bu diziye başladığımda hiç umutlu değildim ama çok yanılttı beni. Harika bir dizi. Bakalım hain abisine neler yapacak Saul reyiz. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayyy darly olmasaydı o ezik rick e nasıl dayanacaktınız acaba bunca zamandır
:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ayyy darly olmasaydı o ezik rick e nasıl dayanacaktınız acaba bunca zamandır
:F:F:F
rick konusunda sonuna kadar haklısın daryl ı ne kadar sevmesemde en azından rick den daha iyi :)
ama ikiside olmasaydı abraham ın peşinde koşacaktın sana önlem almak zor benim haricimde kimi bulursan dalıyorsun :) morgan a bile yan gözle baktığına eminim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
rick konusunda sonuna kadar haklısın daryl ı ne kadar sevmesemde en azından rick den daha iyi :)
ama ikiside olmasaydı abraham ın peşinde koşacaktın sana önlem almak zor benim haricimde kimi bulursan dalıyorsun :) morgan a bile yan gözle baktığına eminim :)
hahahha hayırrr ama şu yeni gelecek olan düşmanı bekliyorum sabırsızlıkla bizim süpernaturaldan jensenlerin babası gelicek o rolde :A:A:A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Uzun zamandır kaliteli, sağlam bir drama dizisi bölümü izlememiştim iyi geldi. :) Aslında korkuyordum biraz sezonun ilk bölümü ara çok oldu, soğuduk falan diye ama çok iyi başladı. Diyalog zenginliği güzeldi. :)

Sarışın arabaları abiyi sevdim ama baya bi saf. Mike reyis gibi biriyle yolları ayırmak ne büyük salaklık. :)

Kim sen neymişsin öyle kadın Skyler'ın zıttı resmen, en azından şimdilik. :D

Sonunu beklemiyordum niye işi kabul etti ki? (b)

9/10

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Çok iyi açılış oldu. Son zamanlarda izlediğim en iyi dizi bölümüydü. Özlemişim resmen.

"Sg was here" güzel sahneydi. Esaretin Bedeli'ne de gönderme var mıydı acaba?

Jimmy ve Kim'in kafaladığı Ken, BB'de de vardı. Walt arabasını patlatmıştı onun.:D Ayrıca bölümde bolca adı geçen Zafiro Anejo da Gus'un Eladio'ya hediye ettiği içkiydi. Hatta Kim'e gelen kapak da şişenin kapağıyla aynı.

Mike'ın çalıştığı adamın sahneleri de güzeldi.

Sonu şaşırttı bakalım şimdi nasıl bir yol izleyecekler? "]

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

güzel bir sezon başlangıcı oldu
jimmy nin havuz keyfi muhteşemdi adam oturduğu yerden avın kucağına düşmesini bekliyor :)
jimmy ile kim in borsacıyı işletip tüm masrafları vatandaşa çıkarıp kaçtıkları sahne harikaydı :)
jipli sarı çizmeli mehmet ağanın kendisine güvenip mike ı uzaklaştırması başına belalar açtı, polis sorgusu komik sahnelerdendi:) sarı çizmeli saftirik sonunda mike ın kucağına düşecektir :)
ben artık jimmy nin kendi başına büro açacağını düşünüyordumda yine dön dolaş gidip davis and main hukuk bürosuna başvurdu umarım hikaye biraz hızlanır :)

@sürgünüm senin yorumun nerde :) daha doğrusu sen nerelerdesin ? :)
@Harunnn60 senin yorumunda yok piyasada ikinci bölümü yayınlanmış dizinin? duruma bakarsak izlemekte geç kalan sadece ben değilmişim :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1. Bölüm

güzel bir sezon başlangıcı oldu
jimmy nin havuz keyfi muhteşemdi adam oturduğu yerden avın kucağına düşmesini bekliyor :)
jimmy ile kim in borsacıyı işletip tüm masrafları vatandaşa çıkarıp kaçtıkları sahne harikaydı :)
jipli sarı çizmeli mehmet ağanın kendisine güvenip mike ı uzaklaştırması başına belalar açtı, polis sorgusu komik sahnelerdendi:) sarı çizmeli saftirik sonunda mike ın kucağına düşecektir :)
ben artık jimmy nin kendi başına büro açacağını düşünüyordumda yine dön dolaş gidip davis and main hukuk bürosuna başvurdu umarım hikaye biraz hızlanır :)

@sürgünüm senin yorumun nerde :) daha doğrusu sen nerelerdesin ? :)
@Harunnn60 senin yorumunda yok piyasada ikinci bölümü yayınlanmış dizinin? duruma bakarsak izlemekte geç kalan sadece ben değilmişim :)
Merak etme listeme almadım. :D