AMC Better Call Saul 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yılın belki de en çok beklenen yeni dizisi Better Call Saul başlıyor!

Unutulmaz dizi Breaking Bad'in yapımcıları tarafından hazırlanan ve dizideki Saul Goodman karakteri üzerine kurulan spin-off dizi, daha başlamasına aylar kala ikinci sezon onayını aldı.

Dizinin 10 bölümden oluşacak olan ilk sezonunun ilk iki bölümü 8 ve 9 Şubat'ta yayınlanacak. Diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

Bob-Odenkirk-as-Saul-in-Breaking-Bad.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Özel bir bölümü çıkmış. 1x0 olarak, onun için başlığı açtım şimdiden. :):)
Sabaha karşı yatmadan önce 5 dakikalık birşey görmüştüm onlinedizi.co adresinde, uyku sarhoşluğuna dalgamı geçiyorlar diye üşenip bakmamıştım, doğrumuymuş? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
heyecanla bekliyoruz bakalım dağ faremi doğuracak yoksa yeni bir kaliteli dizimizmi olacak ? ak koyun kara saul belli olacak yarın :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Saul reyiz müthiş karakterdi bence çok eğlenceli olacak.@OzaN ilerleyen sezonlara Breaking Bad'den gelen olur mu?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@OzaN senin altyazıyı beklemene gerek yok ingilizceyle aran iyi amerikayla aynı anda izleyebilirsin diziyi :) yalnız iyi veya kötü olduğu hakkında açık yorum yapma biz izleyene kadar :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN senin altyazıyı beklemene gerek yok ingilizceyle aran iyi amerikayla aynı anda izleyebilirsin diziyi :) yalnız iyi veya kötü olduğu hakkında açık yorum yapma biz izleyene kadar :))
Yarın öğle saatlerinde izlerim muhtemelen, hiç yorum istemiyorsan girme konuya izleyene kadar. :D