Bergüzar Korel 'Kanlı Yayın' Dizisi İle Geri Dönüyor! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5d9707a85542841f000f0b59.jpg

Bergüzar Korel 'Exxen' dizisi ile geri dönüyor!

Son olarak eşi Halit Ergenç ile birlikte 'Azizler' filminde yer alan başarılı ve güzel oyuncu Bergüzar Korel, yapımcılığını Saran Medya'nın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Can Ulkay'ın oturacağı 'Kanlı Yayın' dizisi ile anlaştı.

Leyla isimli öğrencinin ölümüyle başlayacak olan ve 3 sezon sürecek olan dizide Korel, Neslihan karakterine hayat verecek.

'Kanlı Yayın' yakında Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bakalım nasıl bir dizi olacak. Bergüzar Korel kabul ettiğine göre kötü bir iş olabilme ihtimali çok vermiyorum. Güzelse de 3 sezon olması çok iyi olur.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,977
Puanı
360
Sezon sayısı sevindirici olmuş. Bu arada Acun'un farklı dizilere kayması sonunda sevindirici.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,245
Puanı
1,061
Öğrenci ölümü falan derken (tabii ki bu konuyu işleyen tek dizi o değil ama son dönem olduğu için) aklıma Öğretmen geldi. Bergüzar da bu olayı araştıran polis falan olabilir gibi sanki. Yine de bir Netflix dizisinde falan görmek isterdim kendisini.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Özgü Namal ayrıldığında 'Hükümsüz' için adı geçiyordu, bu dizi yerine o diziyi kabul etseydi keşke. :A

Konusu bana da 'Öğretmen'i hatırlattı, umarım başarılı bir iş çıkar ortaya. 3 sezon sürmesini planlamaları da şimdiden ilginç geldi bana. :A

• İlginç

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Konusu ilgi çekici görünüyor, Bergüzar Korel faktörü de başlı başına heyecan yaratıyor. Üç sezon olması da güzel, tek sezonluk işlerin ilerisine gitmeliyiz diye düşünüyorum. Detayları merakla bekliyoruz. :X

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060
Konusunu ilgi çekici gördüm ben şimdiden merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak
------

Özgü Namal ayrıldığında 'Hükümsüz' için adı geçiyordu, bu dizi yerine o diziyi kabul etseydi keşke. :A

Konusu bana da 'Öğretmen'i hatırlattı, umarım başarılı bir iş çıkar ortaya. 3 sezon sürmesini planlamaları da şimdiden ilginç geldi bana. :A

Konusunu tam bilmiyoruz ki ama bir öğrenci ölmüş diye hemen öğretmen dizisine benzettin dur bakalım detayla öğrenelim herşeyi :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konusunu tam bilmiyoruz ki ama bir öğrenci ölmüş diye hemen öğretmen dizisine benzettin dur bakalım detayla öğrenelim herşeyi :A
Öğretmen dizisinde de aynı olay yaşandı çünkü abla. :A Detaylar gelince daha da netleşir her şey ama, şimdilik benziyor gözüküyor. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,826
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
10 bölümlük kısa bir iş olarak bahsetmiş bu videoda Bergüzar Korel, komedi ve dram değil demiş. Çalışmalar da daha yeni başlamış, Nisan-Mayıs bulur başlaması.