Beren Saat Kıyafetleri İle Büyülüyor

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
senaryo başarısı ile nasıl bir haber bekliyorsun revenge neyse intikam o (b)

hangi kapı lo (b)
Uyarlama olmasına rağmen başarılı olan, bu başarısı ile haber olan bir sürü dizi var. Ama İntikam onlardan biri değil tabii ve bu tarz haberlerden başka bir şekilde haber konusu olduğunu görmedim. Dizide oncelikli amac konusu, oyunculuklari ve rejisi ile başarılı olmaktır. İntikam tez zamanda Fashion TV'ye transfer olmalı ;)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,772
Puanı
1,061
Uyarlama olmasına rağmen başarılı olan, bu başarısı ile haber olan bir sürü dizi var. Ama İntikam onlardan biri değil tabii ve bu tarz haberlerden başka bir şekilde haber konusu olduğunu görmedim. Dizide oncelikli amac konusu, oyunculuklari ve rejisi ile başarılı olmaktır. İntikam tez zamanda Fashion TV'ye transfer olmalı ;)
uyarlama ile birebir gitmenin farkına bak bir önce :F oyunculukları zaten haber oldu konusu haber olamaz zaten belli biliniyor oradan başarı çıkmaz :D

Çıkaramadım az daha ipucu? :p
ali ozan özeren.

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
uyarlama ile birebir gitmenin farkına bak bir önce :F oyunculukları zaten haber oldu konusu haber olamaz zaten belli biliniyor oradan başarı çıkmaz :D

ali ozan özeren.
Muhteşem Yuzyil'in da konusu biliniyor ama dizi reyting rekorlari kiriyor onu ne yapacagiz :) Pargali'nin Suleyman tarafindan bogdurulacagini bile bile oturduk izledik koskoca bir sezonu ;)

Adaptasyonda senaryo basarisi diye bir sey olmuyorsa o zaman birebir adaptasyon ile basari hedeflenmemis bastan reytingden baska bir beklentiye girilmemis bu diziden. Istediklerini de alamadilar ne yazik ki.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
reklam kokan haber soyleyenleri anlamiyorum :confused: zaten diziyi takip etmek isteyenler takip ediyor ;) izlemeyen biri bu haberle dizinimi izlemeye baslicakki cok anlamsiz :T:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,772
Puanı
1,061
Muhteşem Yuzyil'in da konusu biliniyor ama dizi reyting rekorlari kiriyor onu ne yapacagiz :) Pargali'nin Suleyman tarafindan bogdurulacagini bile bile oturduk izledik koskoca bir sezonu ;)

Adaptasyonda senaryo basarisi diye bir sey olmuyorsa o zaman birebir adaptasyon ile basari hedeflenmemis bastan reytingden baska bir beklentiye girilmemis bu diziden. Istediklerini de alamadilar ne yazik ki.
muhteşem yüzyıl da leo yu biliyordun ibp-nigar aşkını biliyordun victoria nın saraya sızacağını firuzeyi isabelleyı biliyordun demek helal oslun :)

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
muhteşem yüzyıl da leo yu biliyordun ibp-nigar aşkını biliyordun victoria nın saraya sızacağını firuzeyi isabelleyı biliyordun demek helal oslun :)
İntikam'ı Revenge izleyen mi izliyor peki cidden cok ilginç. Önce orijinalini hatmedip sonra yerlisi ile vakit oldureyim deniyor demek ki. Benden de bunu yapana helal olsun.

İddia ediyorum, İntikam izleyenlerin %80'i orijinalini izlememis kitledir. Haliyle senaryo biliniyor da ondan haber olmuyor ihtimali ortadan kalkar.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,772
Puanı
1,061
İntikam'ı Revenge izleyen mi izliyor peki cidden cok ilginç. Önce orijinalini hatmedip sonra yerlisi ile vakit oldureyim deniyor demek ki. Benden de bunu yapana helal olsun.

İddia ediyorum, İntikam izleyenlerin %80'i orijinalini izlememis kitledir. Haliyle senaryo biliniyor da ondan haber olmuyor ihtimali ortadan kalkar.
@Forumdash @sokak sanati @KayıpSehir ve ben varzı ikisini de izleyen bazen aralarda boşluk olsa da :) forumda bu ka varsa gerçekte ne kadardır acep :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kıyafetler harbi müthiş ya benim de dikkatimi çekti. Ayrıca Beren'de güzel duruyor bence. Başka birinde olsa bu kadar olay olmazdı. Gerçekten başka ya Beren'im. :)

berenist

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
154
Beren kadar harika bir kadın var mı ya?Giydiği basit kıyafetleri bile gösterişli bir şekilde takışıyor kadın.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Çöp poşeti bile giyse yakışır berenime:)
Kıyafeti sonuna kadar taşıyabilen tek türk aktrist beren:)