Beren Saat "Cevdet Bey ve Oğulları" Dizisinde Oynayacak Mı ?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Altı yıldır peş peşe "Hatırla Sevgili", "Aşk - ı Memnu" ve "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizilerinde oynayan Beren Saat, Ay Yapım'ın eylülde çekeceği yeni projesi "Cevdet Bey ve Oğulları"nda oynamayı kabul etmedi.

Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünü oynayacağı dizi için gelen teklife Saat, "Çok yoruldum. Bir sene ara vermek istiyorum" diye yanıt verdi. Saat haziran ayında "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisi final yaptıktan sonra Fransız sevgilisi Cesar'la tatil yapmayı planlıyor.

Saat, yalnızca Ay Yapım'ın "Yaseminler Tüter Mi Hâlâ?" eserinin filminde rol alacak. Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin çekimleri nisan ayında başlayacak ve 8 ay sürecek.

beren-saat-yeni-filmi.jpg

dmrtkdmr

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
8 ay olacagindan eminmiyiz yani resmi bir aciklama varmi, cunku cekim sirasinda olusabilecek maddi olanaksizliklar disinda bir filim 8 ay surmez, yani cekimler surmez, tamam hazirlikdi montajdi muzikleriydi derken 8 ay surebilir ama cekim pek mumkun degil...

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
aslinda beren Saat bu projeyi Kabul etse bu Dizi reyting rekorlari kirar cünkü bir tarafta Kenan öbür taraftada beren :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
cevdet bey ve oğulları hangi kanalda acaba.? bana gre 3 seçenek var kanal d, atv veya yeni star... :D şıkların içine showu koymadım... çünkü ay yapım hayyata showa dizi vermez ve showda hayatta ay yapımdan dizi almaz :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
cevdet bey ve oğulları hangi kanalda acaba.? bana gre 3 seçenek var kanal d, atv veya yeni star... :D şıkların içine showu koymadım... çünkü ay yapım hayyata showa dizi vermez ve showda hayatta ay yapımdan dizi almaz :D

%99 Kanal D diyebilirim :)

Ay Yapım, çok iddialı işlerini Kanal D'den başka kanala vermez kolay kolay :)

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Bu dizi kanal d veya atv de yayınlanacak. Çünkü ay yapım sadece bu iki kanalla çalışıyor...

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Senaryonun güzel olup olmadigiyla bir alakasi oldugunu sanmiyorum. Sonuç itibariyle senaryo Ask-i Memnu, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne? adli dizilerde senaristlik yapan Ece Yörenç ve Melek Gençoglu'na ait. Beren Saat kabul etmedi teklifi çünkü dizi seti o'nu çok fazla yordugunu dile getirdi ve ben kararini saygiyla karsiliyorum çünkü 4 sene boyunca araliksiz dizi setinde oldu.

Kenan Imirzalioglu "Ezel" gibi dizide rol almak istedigini belirtti, bunu anliyorum çünkü orada bir kez daha ne kadar basarili bir oyuncu oldugunu göstermisti ve Kenan Imirzalioglu aksiyon dolu ve heyecandolu dizilerde rol almayi seviyor.

Bknz: Deli Yürek, Alacakaranlik, Ezel, Aci Hayat..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Senaryonun güzel olup olmadigiyla bir alakasi oldugunu sanmiyorum. Sonuç itibariyle senaryo Ask-i Memnu, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne? adli dizilerde senaristlik yapan Ece Yörenç ve Melek Gençoglu'na ait. Beren Saat kabul etmedi teklifi çünkü dizi seti o'nu çok fazla yordugunu dile getirdi ve ben kararini saygiyla karsiliyorum çünkü 4 sene boyunca araliksiz dizi setinde oldu.

Kenan Imirzalioglu "Ezel" gibi dizide rol almak istedigini belirtti, bunu anliyorum çünkü orada bir kez daha ne kadar basarili bir oyuncu oldugunu göstermisti ve Kenan Imirzalioglu aksiyon dolu ve heyecandolu dizilerde rol almayi seviyor.

Bknz: Deli Yürek, Alacakaranlik, Ezel, Aci Hayat..

beren saat 4 senedir dizi setinde olsa nolur oynadığı roller belli :D hee şunu çıkartmayın iyi oyuncu ama bi bölümü aynı oda da çekilen dizilerde oynuyor :D bizim vadi oyuncuları 10 senedir 1 bölümü 100 bölümlük fatmagüle bedel zorlukta dizi çekiyolar arada sinema filmleri falan Allah necati şaşmaz a gürkan uygun a kenan çoban a erhan ufuk a cahite ve diğer oyunculara yardım etsin işleri gerçekten çok ama çok zor.

rockson

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31
Puanı
129
Perşembe günleri Kanal D de olacaktır. Veda ise yine Show'da...Bundan önce de Eve Düşen Yıldırım Kanal D'de,Feriha Atv'de,Canım Babam TNT'de yayınlanacak dendi,sonunda hepsi Show'daydı. Cevdet Bey ve Oğulları,Veda ve Kurtlar Vadisi Pusu perşembeleri kapışır seneye...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
beren saat aralıksız 7 yıldır hem diziler hemde filmlerde çok başarılı işlere imza attı bir yıl ara vermesi çok doğal ayrıca çok kalitelide bir film yapacakmış bu bir yıl içinde ... bundan daha iyi bir karar olamazdı beren için takdir ettim öpülesi kız :)))