Beren Saat: ''Atiye Çok Beğenildi, Sonuçlardan Mutluyuz''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1581846002003.png

Türkiye'nin başarılı kadın oyuncularından biri olan Beren Saat'ten 'Atiye' açıklaması!

Netflix'in ikinci Türk yapımında başrol oynayan Beren Saat dizi için ''Atiye ile ilgili çok güzel tepkiler aldık. Dizi çok beğenildi. Biz gelen sonuçlardan mutluyuz. O yüzden keyfim yerinde. İyi ki bu projede yer aldım.'' açıklamasını yaptı.

'Atiye' dizisinin 2. sezonun 2020 içerisinde izleyiciyle buluşması bekleniyor.

• Harika
Reactions: Bully

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
gerçekten güzeldi bende çok beğendim ama
sezon finali diziyi başa sardı o yaşananlar yok oldu sadece A-Tiye biliyor
2.sezon daha farklı bekliyorum

Son düzenleme:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diğer konuda yazdığın mesajına gönderme yaptım. Survivor izleyene kadar yüzlerce dizi film izlenir demişsin, onsuz sürede de izleyememişsin 10 bölümlük dizi ve 5-10 film dışında. :( :A (Halbuki bu iki ayda Survivor'ı yarılamıştık, demek ki izlenmiyormuş...)

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Diğer konuda yazdığın mesajına gönderme yaptım. Survivor izleyene kadar yüzlerce dizi film izlenir demişsin, onsuz sürede de izleyememişsin 10 bölümlük dizi ve 5-10 film dışında. :( :A (Halbuki bu iki ayda Survivor'ı yarılamıştık, demek ki izlenmiyormuş...)
Yurtdışına gidip çalışıp üstüne başka şeylerle boğuşunca benim bu filmleri ve YOU'yu izlemem bile mucize. :A Finallere de az kaldı zaten ayvayı yedik. :(

YOU, Elite, LCDP ve diğerlerini benim yerime de izlersin artık. :(

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yurtdışına gidip çalışıp üstüne başka şeylerle boğuşunca benim bu filmleri ve YOU'yu izlemem bile mucize. :A Finallere de az kaldı zaten ayvayı yedik. :(

YOU, Elite, LCDP ve diğerlerini benim yerime de izlersin artık. :(
Ay biz de çalışıyoruz, sabah 7'de evden çıkıyorum eve gelmem 6-7 oluyor. Çoğu zaman da ablamlara git, akrablara git ya da misafir gelir, ya da dışarda arkadaşlarlayım. Evde vaktim bile olmuyor, iki gün kapattım kendimi eve neyse ki bir dinlendim. Eee hafta sonu bile iş güç. :( İZLENMİYORMUŞ YANİ, LAF OLSUN TORBA DOLMASIN!

• Güldürdün
Reactions: kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Ben hala izleyecek vakit bulamadım ya. YOU ve Oscar filmlerini izleyebildim sadece. Paskalya bayramında aradan çıkartabilirim umarım. :(

Televizyonun Netflix uygulamasından izleyebilirsin. Aboneliğin varsa tabii. :A
Yok anam nerdeeee :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Ay biz de çalışıyoruz, sabah 7'de evden çıkıyorum eve gelmem 6-7 oluyor. Çoğu zaman da ablamlara git, akrablara git ya da misafir gelir, ya da dışarda arkadaşlarlayım. Evde vaktim bile olmuyor, iki gün kapattım kendimi eve neyse ki bir dinlendim. Eee hafta sonu bile iş güç. :( İZLENMİYORMUŞ YANİ, LAF OLSUN TORBA DOLMASIN!
Tamam bundan sonra haftanın dört günü Survivor izleyecek vaktin var, onu iki güne düşür kalan iki günle de Imdb 250 listesini tamamlamaya başla. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt