Star Benzemez Kimse Bize - Program Yorumları

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Sosyal Medyada farkettim...
Bülent Ersoyun hali,tavrıikonuşmaları,hiçbir şarkıyı söyleyememsi;yıldız tilbeyi kucağında tutması falan...

bunların hepsinin canlı yayında olması...

bakalım bir dizide küvette 2 insan,yatakta 2 insan görünce rtük şikayet yağdıran "duyarlı" (!) halkımız bunlara bir tepki vercek mi....
Zaten Twitter program başladığından beri çalkalanıyor ama ben burada RTÜK'lük bir olay görmüyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sosyal Medyada farkettim...
Bülent Ersoyun hali,tavrıikonuşmaları,hiçbir şarkıyı söyleyememsi;yıldız tilbeyi kucağında tutması falan...

bunların hepsinin canlı yayında olması...

bakalım bir dizide küvette 2 insan,yatakta 2 insan görünce rtük şikayet yağdıran "duyarlı" (!) halkımız bunlara bir tepki vercek mi....
Abi tutmayacak program saçma şeylerle reyting almaya çalışıyorlar bence.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Programı izleyen var mı? Yıldız Tilbe ile Mustafa Keser arasında bir sorun var gibi, Mustafa Keser elini tutmaya çalışıyor Yıldız'ın ama Yıldız itiyor. Başından beri mi öyle acaba? (b)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Bülent Ersoy'un tavrına mı güleyim duymasına rağmen olanları iplemeyen Yıldız Tilbe'ye mi güleyim sözlerin saçmalığına mı güleyim bilemedim. :F Gelecek hafta canlı değil banttan yayınlarlar kesin şuraya yazıyorum. :A

------

Harika bir ortam HARİKA. :F Youtube'a yüklerlerse yarın tamamına açar bakarım öyle bir kafa yaşanıyor şu an. :A

Screenshot_20210920_000521.jpg

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Hazem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bülent Ersoy'un tavrına mı güleyim duymasına rağmen olanları iplemeyen Yıldız Tilbe'ye mi güleyim sözlerin saçmalığına mı güleyim bilemedim. :F Gelecek hafta canlı değil banttan yayınlarlar kesin şuraya yazıyorum. :A

------

Harika bir ortam HARİKA. :F Youtube'a yüklerlerse yarın tamamına açar bakarım öyle bir kafa yaşanıyor şu an. :A

Ekli dosyayı görüntüle 109458
Çok güzel komedi programı olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Çok güzel komedi programı olmuş :A
Tweetleri karıştırdıkça yeni bombalar çıkıyor gerçekten izlemek farz oldu. :F

E_rTqGHWUAMHbIV

E_rTqnzXMAIg4-2

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Bu kadar rezillik reyting için yapıldı herhalde yoksa bu kadar olmaz ben de baktım gülmekten yaş falan geldi :F
Belli ki Bülent hanım canlı yayın heyecanını yatıştırmak için biraz içeyim demiş ama dozu kaçırmış yani herkese sürpriz olmuştur. :A Böyle değişik bir kafayı reyting için kurgulamaları imkansız. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Belli ki Bülent hanım canlı yayın heyecanını yatıştırmak için biraz içeyim demiş ama dozu kaçırmış yani herkese sürpriz olmuştur. :A Böyle değişik bir kafayı reyting için kurgulamaları imkansız. :A
Bence amaçlarına ulaştı ama yine de tutmaz her seferinde böyle yapmazlar herhalde :A