'Benimle Söyle' Ekranlara Veda Ediyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin büyük umutlarla yayın hayatına başlayan 'Benimle Söyle' ekran yolculuğunu tamamlıyor!

MedYapım imzasıyla Mayıs ayında yayına başlayan programda 'final' anı geldi. Bu pazar günü ve haftaya cumartesi yarı finaliyle ekranlarda yayınlanacak olan program, 3 Ağustos'ta yayınlanacak 'Büyük Final' ile ekran yolculuğunu da sonlandıracak.

'Benimle Söyle' büyük finaliyle 28 Temmuz Pazar 20.00'de Kanal D'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benim sevdiğim bir yarışmaydı. Çok iyi sesler vardı ve jüride sevdiğim isimler vardı. Özellikle Ayta Sözeri, Birce Akalay ve Ferman üçlüsünü seviyordum :D

Format da güzeldi ama tutmadı malesef. :( Yine de yazı renklendirdi bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Ben de son zamanlarda bakmaya başlamıştım eğlenceli yarışmaydı. Seslerden sonra Ayta Sözeri'nin ara sıra diğer jürilere laf atması, yanındakileri kalkmaya zorlaması falan komikti. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Kanal D'nin büyük umutlarla yayın hayatına başlayan 'Benimle Söyle' ekran yolculuğunu tamamlıyor!

MedYapım imzasıyla Mayıs ayında yayına başlayan programda 'final' anı geldi. Bu pazar günü yarı finaliyle ekranlarda yayınlanacak olan program, 28 Temmuz'da yayınlanacak 'Büyük Final' ile ekran yolculuğunu da sonlandıracak.

'Benimle Söyle' yarı finaliyle pazar 20.00'de, büyük finaliyle 28 Temmuz Pazar 20.00'de Kanal D'de!
Benim sevdiğim bir yarışmaydı. Çok iyi sesler vardı ve jüride sevdiğim isimler vardı. Özellikle Ayta Sözeri, Birce Akalay ve Ferman üçlüsünü seviyordum :D

Format da güzeldi ama tutmadı malesef. :( Yine de yazı renklendirdi bence.
Çok bile sürdü :A
Çakma Popstar yazın sonunu bile göremedi :A :A
Ferman'ı başka başka projelerde de görürüz umarım. :D
X Factor gibi yarıda kalmadı en azından
Bu hafta CNN Türk'le ortak Tarafsız Bölge yayını nedeniyle pazar yayınlanmış gelecek Cumartesi 20.00'de 2. yarı final var. Yani 3 Ağustos'ta 13. bölümle final yapacak. O yüzden konuyu düzenlesen iyi olur. :A @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,838
Puanı
360
İyide zaten bu format gereği bitecekti . Reytinglerle bir alakası olduğunu düşünmüyorum . Geleceği için reytingler iyi olabilirdi fakat umarım gelecek sezon da görebiliriz . Güzel bir formattı .