Benim Güzel Ailem - Tanıtım Fragmanı | TRT 1 - Yeni Dizi

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
1685211837326.png

Fabrika Yapım imzalı TRT 1'in yeni aile dizisi Benim Güzel Ailem'in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Sadullah Çelen'in oturduğu, senaristliği ise Baykut Badem'in yaptığı dizinin kadrosunda Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Serra Pirinç ve Nergis Kumbasar gibi oyuncular yer alıyor.

Benim Güzel Ailem çok yakında TRT 1'de!

İşte fragman:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ooo güzelmiş. Kadroyuda beğendim. Güzel Günler sonrası yine aynı dozda bir dizim olacak. İzlemeyi düşünüyorum ama yaz tatilimden sonra el atarım gibi eğer izleme fırsatım olmasa önden.

Serra Pirinç‘İn dahil olması güzel. Diğer kız sırıtırdı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Tatlı duruyor, kadro güzel, umarım senaryo da düzgün çıkar da yazın tatlı tatlı izleriz. :bhr: Komedi açısından TRT'nin son dönemdeki zorlama işlerine değil de Baba Candır, Beni Böyle Sev gibi örneklerine yakın olursa sevinirim.
------

Ooo güzelmiş. Kadroyuda beğendim. Güzel Günler sonrası yöne aynı dozda bir dizim olacak. İzlemeyi düşünüyorum ama yaz tatilimden sonra el atarım gibi eğer izleme fırsatım olmasa önden.

Saliha teyze tüm çilesini Selma'ya çektirdi şimdi burada tatlı tatlı takılıyor olan ona oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tatlı duruyor, kadro güzel, umarım senaryo da düzgün çıkar da yazın tatlı tatlı izleriz. :bhr: Komedi açısından TRT'nin son dönemdeki zorlama işlerine değil de Baba Candır, Beni Böyle Sev gibi örneklerine yakın olursa sevinirim.
------

Saliha teyze tüm çilesini Selma'ya çektirdi şimdi burada tatlı tatlı takılıyor olan ona oldu. :A
Diğer konuda Serra’ya laf atmışsın. Bizim Hikaye dizisinde iyiydi. Bu da komedisi olan bir dizi olacağı için baya yakışır. Diğer kızın oyunculuğunu bilmiyorum ama soğuk duruyor. Bu role uygun görmedim :A
Güzel Günler TRT’de olsaydı diğer sezonda devam ederdi.
Bu dizi yeni sezonda olsa iyi olurdu ama yazında izlenecektir elbet.

• Aynen
Reactions: Mehmet Can

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Diğer konuda Serra’ya laf atmışsın. Bizim Hikaye dizisinde iyiydi. Bu da komedisi olan bir dizi olacağı için baya yakışır. Diğer kızın oyunculuğunu bilmiyorum ama soğuk duruyor. Bu role uygun görmedim :A
Güzel Günler TRT’de olsaydı diğer sezonda devam ederdi.
Bu dizi yeni sezonda olsa iyi olurdu ama yazında izlenecektir elbet.
Tozluyaka'daki cringe ötesi sahnelerini gördüğüm için laf etmiştim ama o diziyle alakalı bir sorun da olabilir belki burada daha düzgün olur. :A

TRT artık eskisi kadar toleranslı davranmıyor (Barbaros'u devam ettiriyor ama orada amaç başka) o yüzden emin değilim. Yürek Çıkmazı da Güzel Günler gibi 3 bandında reyting alıyor ama biteceği söyleniyor mesela.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tozluyaka'daki cringe ötesi sahnelerini gördüğüm için laf etmiştim ama o diziyle alakalı bir sorun da olabilir belki burada daha düzgün olur. :A

TRT artık eskisi kadar toleranslı davranmıyor (Barbaros'u devam ettiriyor ama orada amaç başka) o yüzden emin değilim. Yürek Çıkmazı da Güzel Günler gibi 3 bandında reyting alıyor ama biteceği söyleniyor mesela.
O dizideki karakteri öyle olması gerekiyordu :A

Dram dizileri ve komediler farklı olduğu için 3 bandında olursa bitirmezler. Güzel Günler’in reytingi TRT için yeterli olurdu.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Vay be yıllar sonra partner olmaları da varmış kaderde Kahraman ve Hayriye'nin...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım güzel olmuş. Yapımcısı düşündürse de kadrosu ve verdiği sıcak bir aile dizisi izlenimiyle iyi gidebilir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
------

Ooo güzelmiş. Kadroyuda beğendim. Güzel Günler sonrası yine aynı dozda bir dizim olacak. İzlemeyi düşünüyorum ama yaz tatilimden sonra el atarım gibi eğer izleme fırsatım olmasa önden.

Siz ikiniz seyrediyorsanız ben de seyrederim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi