'Benim Güzel Ailem' Final Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20230615_210259-jpg.121667

TRT 1'in Fabrika Yapım imzalı sevilen dizisi 'Benim Güzel Ailem'de final yapıyor.

Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Erdem Akakçe, Serra Pirinç ve Toprak Can Adıgüzel'in başrolünü paylaştığı dizi ekran macerasını sonlandırıyor.

Yayın akışında bir değişiklik olmaz ise 6 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak olan 22. bölümüyle dizi izleyicisine veda edecek.

Benim Güzel Ailem, 18. bölümüyle çarşamba 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Daha 5 bölüm var, en azından apar topar bitirilmeden iyi bir final ile sonlandırılır. Şu ana kadar sıkılmadan izledim. İyi bir bölüm sayısına ulaşmış olacaklar.

@Mehmet Can bu dizinin Kendi Düşen Ağlamaz’dan sonra biteceğini söylemiştin, bende aksini. Bakalım öyle olacak mı

26. bölümde biter diye tahmin ediyordum ama hiç değilse TRT'nin uzadıkça manasızlaşan işlerinden birine dönüşmez. Ufuk Özkan'ın mahvedişinden sonra izlemeyi bıraksam da yazın izlediğim bölümler için güzel yad edeceğim bir dizi olacak.

• Beğendim
@Mehmet Can bu dizinin Kendi Düşen Ağlamaz’dan sonra biteceğini söylemiştin, bende aksini. Bakalım öyle olacak mı
Kendisiyle birebir ilişkilendirmesem de zamanlama açısından Ufuk Özkan'ın diziye girmesiyle oluşan ev odaklı senaryo, Damla'nın Sina - Oğuz arasında fikir değişimi, Tuğçe'nin akademisyen sevgilisinin aniden diziden çıkıp Oğuz ile aralarının yapılmaya çalışılması derken dizi çıkmaza girdi.

Yaklaşık 1 aydır dizi izlemiyorum. Benim Güzel Ailem'in önceki bölümüne kadar internetten baktım son 1 ayda ama son bölümü izleyesim gelmedi.

Kendi Düşen Ağlamaz'ı Türkan eve dönünce bıraktım.

Aile dizisinin de youtube sayfasında bölümlerini yurt içine açarlarsa da o diziyi bu sezon toplu izlerim.

Ömer'in sadece Vicdan - Tahir sahnelerini izliyorum

Kendisiyle birebir ilişkilendirmesem de zamanlama açısından Ufuk Özkan'ın diziye girmesiyle oluşan ev odaklı senaryo, Damla'nın Sina - Oğuz arasında fikir değişimi, Tuğçe'nin akademisyen sevgilisinin aniden diziden çıkıp Oğuz ile aralarının yapılmaya çalışılması derken dizi çıkmaza girdi.

Yaklaşık 1 aydır dizi izlemiyorum. Benim Güzel Ailem'in önceki bölümüne kadar internetten baktım son 1 ayda ama son bölümü izleyesim gelmedi.

Kendi Düşen Ağlamaz'ı Türkan eve dönünce bıraktım.

Aile dizisinin de youtube sayfasında bölümlerini yurt içine açarlarsa da o diziyi bu sezon toplu izlerim.

Ömer'in sadece Vicdan - Tahir sahnelerini izliyorum
Sen baya kopmuşsun dizilerden.
Aileye bu sezon hiç bakmadım. Final olsun belki sonra bakınırım.
Kendi Düşen Ağlamaz’a pür dikkat bakmasamda sonuna kadar izlerim gibi. Dizi keyifli ilerlemeye devam ediyor. Geçen hafta tatilimiz vardı, güncel olmayan dizilere bakındım o sırada.

Severek izliyorduk ama biraz kopuk gitmeye başlamıştı. Fazla bir olay döngüsü de olmuyordu. Güzel bir tat bırakarak final yapıyor.

• Beğendim