Benim Albümüm 3.Sezon / Kazanan Sezen Aksu xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de katılmam sizin pis yarışmanıza İlker'e eleminden 1 vermene göz yumamam üzgünüm. :A Çünkü hak etmiyor.

Valla ben de geçen hafta oy vermek için girmiştim konuya sonra @sokak sanati 'nin İlker'e verdiği 1 puanı görünce hevesim kaçtı oy vermeden çıktım konudan :A @xemrexxx bu işe bir el atman gerekiyor yoksa bu gidişle kimse oy vermeyecek haberin olsun :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,130
Puanı
1,061
Valla ben de geçen hafta oy vermek için girmiştim konuya sonra @sokak sanati 'nin İlker'e verdiği 1 puanı görünce hevesim kaçtı oy vermeden çıktım konudan :A @xemrexxx bu işe bir el atman gerekiyor yoksa bu gidişle kimse oy vermeyecek haberin olsun :A
kasıtlı şekilde kötü-iyi puan verdiğini düşündüklerinizi ihbar edin sorguya alıyoruz bölümle ilgili sorulare soruyoruz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
kusura bakma özür dilerim bayan olduğunu bilmiyordum
dememi bekliyorsan daha çok beklersin :))

yani sapığın bayanı olamazmı hatta bununla ilgili hem yerli hem yabanci filmler var çok şirret oluyorlar erkeklerden daha beter oluyolar allah kimseyi onların eline düşürmesin :)
ama beni düşürebilir pek sorun etmem :)

anladım anladım senin derdin başka beni kaptırmamak için çırpınıyorsun :))
haha ne diye özur bekleyecemki :A
sadece beni erkek sanip @Çiğdem- den kiskanma diye aydinlatayim dedim :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçen hafta oy kullanmadı, benim hatrıma daha da kullanmaz herhalde sen gel destek ol İlker'e, ilk kez haftalık listeye sokalım bari, gelecek ay da aylık listeye sokarız. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
kasıtlı şekilde kötü-iyi puan verdiğini düşündüklerinizi ihbar edin sorguya alıyoruz bölümle ilgili sorulare soruyoruz :A

Ben bi Poyraz'ı bir de İçerde'yi izliyorum işte. @sokak sanati ile @Çiğdem- 'den şikayetçiyim. Çiğdem'i de biliyon zaten nerede güzel kız var hepsine bastırıyor biri :A

Geçen hafta oy kullanmadı, benim hatrıma daha da kullanmaz herhalde sen gel destek ol İlker'e, ilk kez haftalık listeye sokalım bari, gelecek ay da aylık listeye sokarız. :D

https://fav10.net/forum/threads/ff-en-İyi-oyuncu-yarışması-26-ekim.262401/page-3#post-2873369

Kullanmış işte :T:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sorun laaa sorun istediğinizi sorun isterseniz ben özet geçeyim.:F

Bugün kullanmış pis. ss İlker'e 1 vermek nedir ya, skandaldan başka bir şey değil. ss

Konuya bir gireyim dedim tatil günümde senin Neslihana 1 vermediğini görünce vermeyecektim Kara Sevdaya oy verip geçecektim ama ilk 3 mesaj çok tahrik etti çıldırdım.:A Bende kullanayım dedim. @masacre-
zaten bu haftadan sonra hep vereceğim puan. listede 1. sırada girmeye dayanamam Ilkeri.:(

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Çiğdem- tüm samimiyetim ile söylüyorum bu sezon berbat geçti.Finale kalan şarkıcıların albümleri berbat ötesiydi.Yanlışlıkla ve şans ile buralara kadar geldiler.
Neyse MS de aynı talihsizliği yaşamaz ve beni hile , hurda ve @eskici ile şampiyon yaparsın umarım :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,130
Puanı
1,061
@Çiğdem- tüm samimiyetim ile söylüyorum bu sezon berbat geçti.Finale kalan şarkıcıların albümleri berbat ötesiydi.Yanlışlıkla ve şans ile buralara kadar geldiler.
Neyse MS de aynı talihsizliği yaşamaz ve beni hile , hurda ve @eskici ile şampiyon yaparsın umarım :A
İyyy Sensin berbat.ss

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
zamanım yoktu da bizimkiler ne izliyorsa onu izlemek zorunda kaldım yabancı dizilere bakamadım bir türlü benim istediğim diziler dışında tüm dizilere göz atmışlığım var :)

bu arada @denizz19 e bişey soracaktım hep aklımda kaldı öyle:) cemre karnından vurulunca niye kör oldu? kızın göz sinirleri karnındamı dolaşıyor ? sonra suya düşünce niye gözleri açıldı onun ihtisas alanıdır diye soruyu ona sakladım ama kendisi piyasada yok :)

gökhanla geliyorsa zaten başta kaybetmiş ordan kazanma şansı sıfır yol yakınken atını değiştirsin :)
Kör olması refleksif bir durumdu yani vurulmayla ilgili değil. Suya düşünce gözü açılmadı, Sudan çıktı hastaneye gitti sonra Takside gözleri açıldı :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kör olması refleksif bir durumdu yani vurulmayla ilgili değil. Suya düşünce gözü açılmadı, Sudan çıktı hastaneye gitti sonra Takside gözleri açıldı :A
bayağı açıklayıcı oldu :)
bir an aydınlandım şimdi artık diziye çok farklı gözle bakmaya başladım bu açıklamadan sonra :)
peki kızların hepsi karnında vuruldu hastaneey götürürken niye hepsi ölü gibiydi karnındaki sus telinemi değdi mermi acaba kızlarda sesde kesilmişti:) oysa kafaya gelmeyen mermide acıyı hissedersin ağlarsın bağırırsın çığırırsın bu mermilerin hepsi kızları susturmuştu :)
bu susturucu silah denen şey acaba ses kısıklığınamı yol açıyor sesle alakalı bir susturuculuk durumumu mevcut :)

haha ne diye özur bekleyecemki :A
sadece beni erkek sanip @Çiğdem- den kiskanma diye aydinlatayim dedim :A :A
ben ona erkek sinek veya dişi sinek dahi olsa hiçbir varlık yaklaştırmıyorum o derece korumaya aldık hogathayı :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
bir an aydınlandım şimdi artık diziye çok farklı gözle bakmaya başladım bu açıklamadan sonra :)
peki kızların hepsi karnında vuruldu hastaneey götürürken niye hepsi ölü gibiydi karnındaki sus telinemi değdi mermi acaba kızlarda sesde kesilmişti:) oysa kafaya gelmeyen mermide acıyı hissedersin ağlarsın bağırırsın çığırırsın bu mermilerin hepsi kızları susturmuştu :)
bu susturucu silah denen şey acaba ses kısıklığınamı yol açıyor sesle alakalı bir susturuculuk durumumu mevcut :)

ben ona erkek sinek veya dişi sinek dahi olsa hiçbir varlık yaklaştırmıyorum o derece korumaya aldık hogathayı :)
ondanmi kizi tek birakmissin buralarda uzun zamandir :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

İçine @Billy Kane mi kaçtı desterecim :A vurulan bir insan nasıl konuşsun durumları ağır değil miydi? Zaten yolda götürüldükleri sırada Kader gözlerini açtı. Meral ve Songül'ün durumu da en ağır olanlardı. Ee haliyle böyle bir şeyi beklemek yani gözlerinin açılmasını saçma olurdu :A