Benim Albümüm 2.Sezon / Kazanan Barış Akarsu - xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
proxy.php

ayllla-ve-kutlama-organizasyonlar.jpg

Puan Durumu
1 Barış Akarsu 72
2 Katy Perry 35

Evet müzik yarışmasına ayrı bir ilgi olunca forumda survivor yokluğunda üyeler bu heyecandan mahrum kalmasın dedim ve bu formatı sizlere sundum 2 sezondur ilginizede teşekkürler 3.sezon ekimden sonra şimdiden başvurular gelmeye başladı bile sunuculuğumu beğendiyseniz mutlu olurum hatam olduysa kusura bakmayın :bhr::bhr:

@xemrexxx arkadaşımızı kutluyorum @OzaN şampiyon etkiketini verir :A

2. olan Katy Perry @OzaN tebrikler rihnnadan sonra 2.final gören yabancı şarkıcı oldu

Barış Akarsu - Ayrılık Zamansız Gelir Albümü
baris-akarsu-belgeseli-ayrilik-zamansiz-gelir_8597341-00_640x360.jpg

@destere @MasacRE- @gözlemci @Bully @Harunnn60 @Billy Kane @GunesinOglu @cevaa @Billy Kane @vadikızı @Ahmad @EFE UYSAL @MayısKralı @Tolstoyevski @EnveR @OzaN @yigit_00 @BesaleT @destere @Doğu @MEnes @Felon @Titanium @Forumdash @Tzira @S.G.A.T. @tolgab @soo @turkuazz @eskici @Maskeli Fedai @cookies @emree-29 @xemrexxx @denizz19 @Mr.At @ozgur2113 @Yiğitt @gizem ak @dosimosi @sürgünüm @yatutarsa @hayret bi şey @HachiKo @batuhankaralar @ozmoturk @gözlemci @utawleee @Arslan Bey @beyazsoy @umuttanyel

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @xemrexxx Dizi Savaşları'nda Kuzey Güney ne ise, Benim Albümümde de Barış Akarsu oydu. Yani hak etmediniz. :F

Neyse tebrikler yine de forum bir anda barışsever oldu :A ikinci olan @OzaN seni destekledim ama kazanamadın üzüldüm senin adına :A

Bir tebrikte kendime Bully'e ve MayısKralına çakayım. :A Zira biz çok iyiydik güzel yarıştık. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tebrikler @xemrexxx, her hafta oy kullanamasam da Barış Akarsu sevdiğim bir isim olduğu için en yüksek puanlarımdan daha çok nasiplendi. @OzaN'a da finale çıkma başarısını gösterdiği için tebriklerimi ileteyim. :X

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Tebrikler @xemrexxx Barış Akarsuyla şampiyonluğa ulaşıp büyük bir başarı yakaladın:) 2.sezonun şampiyonluğu hayırlı olsun çok iyi yarıştın:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,084
Puanı
1,061
çok teşekkür ediyorum @denizz19 dan şike yapmayı iyi öğrendim neticede boynuz kulağı geçti:A

bu arada konuya olmamış diyen @Harunnn60 sensin olmamış ay zaten beyazsoyla takıla takıla bir garip oldun darbe konusunda :A

@MEnes e de doğu totoşu dedi herhalde katy i seç diye .ss neyse ki darbeyi önceden farkedip toplu banlattım cuntacıları :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
çok teşekkür ediyorum @denizz19 dan şike yapmayı iyi öğrendim neticede boynuz kulağı geçti:A

bu arada konuya olmamış diyen @Harunnn60 sensin olmamış ay zaten beyazsoyla takıla takıla bir garip oldun darbe konusunda :A

@MEnes e de doğu totoşu dedi herhalde katy i seç diye .ss neyse ki darbeyi önceden farkedip toplu banlattım cuntacıları :A
Neyse fazla şeapmadan tebrik edeyim ben. :A

Katy demek benim hayalimdeki kız örneği demek. :A Ayrıca gerçekten de sevdiğim ve kaliteli bir sanatçıdır kendileri. :A Bu yüzden iki kaliteli sanatçıdan sevdiğim tarafı seçmem çok normal. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

40 a yakın farkın var ama hiç rahat sonucları izlettirmedim sana stres yapmak bizim işimiz :A

ÇOK GÜZEL BİR SEZON OLDU BU SEZON YARIŞAN TÜM YARIŞMACILARA BURADAN BİRKEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM

@tolgab @denizz19 @xemrexxx @OzaN @Bully @DarkLqenD @soo @S.G.A.T. @Billy Kane @Tolstoyevski @MayısKralı @vadikızı ve @Yiğitt :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Hayır kazandın da noldu başın göğe mi erdi :A

40 a yakın farkın var ama hiç rahat sonucları izlettirmedim sana stres yapmak bizim işimiz :A

ÇOK GÜZEL BİR SEZON OLDU BU SEZON YARIŞAN TÜM YARIŞMACILARA BURADAN BİRKEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM

@tolgab @denizz19 @xemrexxx @OzaN @Bully @DarkLqenD @soo @S.G.A.T. @Billy Kane @Tolstoyevski @MayısKralı @vadikızı ve @Yiğitt :bhr:
Kabul etmiyorum ayrı bir konu açmalısın bizler için.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bana hap veriyor beyazsoy :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Barış Akarsu ölümüne en çok üzüldüğüm ünlülerin başında gelir, cover şarkılarıyla da yarışmanın favorisiydi zaten, kazanmasına sevindim ama yöneten @xemrexxx olduğu için bu sevincim pek uzun sürmedi :A

@OzaN sen de yabancı bir sanatçıyla finale çıkarak iyi başarıya imza attın tebrikler zaten kazanamayacağın belliydi :A

@Çiğdem- senin de emeklerine sağlık tekrardan güzel ve eğlenceli bir iki sezon geçirdik, 3.sezonda yarışacaklara başarılar şimdiden. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,084
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Barış Akarsu ölümüne en çok üzüldüğüm ünlülerin başında gelir, cover şarkılarıyla da yarışmanın favorisiydi zaten, kazanmasına sevindim ama yöneten @xemrexxx olduğu için bu sevincim pek uzun sürmedi :A

@OzaN sen de yabancı bir sanatçıyla finale çıkarak iyi başarıya imza attın tebrikler zaten kazanamayacağın belliydi :A

@Çiğdem- senin de emeklerine sağlık tekrardan güzel ve eğlenceli bir iki sezon geçirdik, 3.sezonda yarışacaklara başarılar şimdiden. :A
Beni de tebrik etmeliydin :A Türkücü kimliğiyle 4.oldum :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana hap veriyor beyazsoy :A
sana ve doğuya tayyip amcanın yaptığı gibi yaptım :A

tşşkler @Bully 4.sezonumuza allah ömür verirse gelecek yaz aramıza döner katılırsın umarım tabi yarışma bahanesi geçte olsa gelmeni beklicez :F

@Harunnn60 senin @OzaN finale kalmayı hak etmedi vlla nerede ayol :A katy perry ozanı yönetti bence :A

@xemrexxx sende şampiyon oldun kıymetimi bil ama şimdi all starda yıldızmı barışmı düşün dur bakalım :A