Benim Albümüm / Şampiyon denizz19 - Sıla (Konuşmadığımız Şeyler Var Albümü )

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrikler @denizz19 efsane bir albümdü ve kazanmayı hak ediyordu. :)

@xemrexxx'e de tebrikler kendisinden daha güçlü gözüken rakipleri birer birer eleyip finale kadar gelerek büyük iş başardı. :)
Teşekkürler evet efsane albümdü üstüne de çıkacağız bir gün :A Bu sezon aklımda Güliz Ayla var bakalım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi iyi her sezon finale oynamandan sıkılmıştık bir kere de ikinci haftada elenen sen ol. :A
Teşekkürler evet efsane albümdü üstüne de çıkacağız bir gün :A Bu sezon aklımda Güliz Ayla var bakalım :A
@OzaN @denizz19 un hediyesini verirmisin :bhr: Benim Albümüm 1.Sezon Şampiyonu diye 2.sezon başladığında geri alırsın :A:A:A

@Harunnn60 @Bully @destere @vadikızı nın bombardırmnına tutulunca twetardanda kaçmış hazirna kadar görüşürüp diyip ordanda kaçmış hahah:F:F:F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:F:F:F:Ftabii hep vadikızı kaçırır zaten neymişim ben yaa canavarmı nee
:F:F:F
giphy.gif

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,131
Puanı
1,061
proxy.php

1- sıla 86
2- Yıldız Tilbe 35

evet 30 mart başlayan yarışmamız 14 mayıs son buldu 1. sezon kazananı kutlarken 2.olan finale kalarak büyük başarı sağlayan @xemrexxx e Yıldız tİLBE- yÜRÜ aNCA gİDERSİN aLBÜMÜ TEBRİKLER:-)

Ve kananan @denizz19 a benden hediye asıl hediyisinide @OzaN şampiyonluk etiketini vericek haziranda 2.sezondan görüşürüz umarım sunuculuğumdan memnun kalmışsınızdır :bhr::bhr::bhr:
l1208Q.jpg

proxy.php

@ABAY_06 @papuleoo @china_shangai @Jonsnow @-potterhead- @Ice_Cool_23 @pompy @gizem ak @dizimedya @hayret bi şey @ozgur2113 @ahmetbayramm @beyazsoy @cookies @halukerogluFOX @RüzgarGülü@Since2011 @Ahmad @dosimosi @Harunnn60 @OzaN @Tolstoyevski @yigit_00 @turkuazz @MayısKralı @Bully @Billy Kane @EFE UYSAL @GunesinOglu @vadikızı @EnveR @destere @DarkLeqenD @Doğu @MEnes @Tzira @Felon @tolgab @Maskeli Fedai @Aserat @Yiğitt @Titanium @Forumdash @eskici @soo @MEnes @yatutarsa @S.G.A.T. @EnveR @cevaa @BesaleT @sürgünüm

@denizz19 bonişimmm t ebrik ederimmmm:D:D:D
@xemrexxx çok iyi yarıştın senide tebrik ederim:)

Ezici bir fark olmuş tahmin edildiği gibi tebrikler @denizz19 . :A
Sana da tebrikler buraya kadar iyi geldin @xemrexxx :A

Öncelikle Sıla'yı destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. Çok şahane bir yarış dönemi yaşadık. @MayısKralı saftiriği Sıla'yı bırakıp Mabel'i alınca anlamıştım taa o zamanlar Sıla ile biz bir bütünüz. :A

Sıla'nın bu kadar sevilmesi çok normal. Şarkılarını kendi yapan, sözleriyle büyük duygular uyandıran bir sanatçının değer görmesi, ödüllendirilmesi takdire şayan. :)

İlk günden bu güne yarışan tüm arkadaşlara, oylarıyla her daim destekleyenlere, bir de Sıla düşmanlarına teşekkürlerimi gönderiyorum.

Ayrıca hediyem çok güzel olmuş beğendim. @Çiğdem- :A

Final başarısı gösteren @xemrexxx e de tebrikler. İyi bir yarış çıkardın. :D

@denizz19 tebrikler benim albümüm yarışması ilk sezonunu kazanmış oldun..bu anlamlı 1.lik hayırlı olsun:)
@xemrexxx bu yarışmada finale kadar ulaştın bu büyük bir başarı son 2 ye kalmakta çok iyi.tebrikler:)
Finalde yarıştığınız için ikinizide tebrik ederim:)

@denizz19 kardeşim tebrik ederim bu sonuca şaşırdık mı hayır bir de tarihi fark atmışsın :A İkinci sezonda Güliz Ayla ile bekliyoruz seni. :A

@xemrexxx sana da tebrikler Yıldız'ı finale çıkardın ama fena fark yemişsin. :F Bu yüzden finale çıkamadığıma sevindim bir açıdan. :A

@Çiğdem- senin de emeklerine sağlık iyi ki keşfetmişsin bu formatı daha birkaç sezon gideri var yarışmanın. :D Sunucu olarak da çok iyi bir iş çıkardın ayrıca tebrikler neyse bu kadar övgü yeter sana git ne halin varsa gör :A

Tebrikler @denizz19 efsane bir albümdü ve kazanmayı hak ediyordu. :)

@xemrexxx'e de tebrikler kendisinden daha güçlü gözüken rakipleri birer birer eleyip finale kadar gelerek büyük iş başardı. :)

Tebrikler @denizz19 kazanacağından adım gibi emindim zaten. :D Dün @Harunnn60 ın da dediği gibi sonucu bile bile sonuçları izledik resmen. :A

@xemrexxx e büyük tebrikler, iyi iş çıkardı. :)

ıııyy kartlar kaknemler hem sılaya oy verip hem de konuşuyorlar alın hepinize gözlük.ss
4 temmuzda başlayacak şike sürecinde deniz,güneşinoğlu ve çiğdemi hapse tıktırıcam neyse ki:A