Benim Albümüm / Şampiyon denizz19 - Sıla (Konuşmadığımız Şeyler Var Albümü )

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 kardeşim tebrik ederim bu sonuca şaşırdık mı hayır bir de tarihi fark atmışsın :A İkinci sezonda Güliz Ayla ile bekliyoruz seni. :A

@xemrexxx sana da tebrikler Yıldız'ı finale çıkardın ama fena fark yemişsin. :F Bu yüzden finale çıkamadığıma sevindim bir açıdan. :A

@Çiğdem- senin de emeklerine sağlık iyi ki keşfetmişsin bu formatı daha birkaç sezon gideri var yarışmanın. :D Sunucu olarak da çok iyi bir iş çıkardın ayrıca tebrikler neyse bu kadar övgü yeter sana git ne halin varsa gör :A
Teşekkür ederim :A Bir daha ki sezonda güçlü bir şarkıcıyla geleceğim belki de Güliz olmaz. :A

@Harunnn60 bir tebrik bekliyorum :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@denizz19 kardeşim tebrik ederim bu sonuca şaşırdık mı hayır bir de tarihi fark atmışsın :A İkinci sezonda Güliz Ayla ile bekliyoruz seni. :A

@xemrexxx sana da tebrikler Yıldız'ı finale çıkardın ama fena fark yemişsin. :F Bu yüzden finale çıkamadığıma sevindim bir açıdan. :A

@Çiğdem- senin de emeklerine sağlık iyi ki keşfetmişsin bu formatı daha birkaç sezon gideri var yarışmanın. :D Sunucu olarak da çok iyi bir iş çıkardın ayrıca tebrikler neyse bu kadar övgü yeter sana git ne halin varsa gör :A
hahha tşşk ederim cnm :bhr::bhr::bhr:

aynı şarkıcının birden fazla albümünü kullanabilcieğiniz için daha çok sezon olur sıla dışında diğer tüm şarkıcıların birden fazla albümünün kullanılması yarışmayı etkilemez yıldızın tarkanın sonrakı sezonlarda başka albümleride kullanılır sadece sıla olunca adalet olmuyor evet :F:F:F

sende guliz aylayı bekliyoruz derken @denizz19 a gelde gününü gösterelim der gibi sırıttın bence :F:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahha tşşk ederim cnm :bhr::bhr::bhr:

aynı şarkıcının birden fazla albümünü kullanabilcieğiniz için daha çok sezon olur sıla dışında diğer tüm şarkıcıların birden fazla albümünün kullanılması yarışmayı etkilemez yıldızın tarkanın sonrakı sezonlarda başka albümleride kullanılır sadece sıla olunca adalet olmuyor evet :F:F:F

sende guliz aylayı bekliyoruz derken @denizz19 a gelde gününü gösterelim der gibi sırıttın bence :F:F:F
Hem öyle hem de bize de şans bırak dercesine sırıttım aslında. :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Aslında bu yarışmanın bu avantajı iyi.yarışma seçilecek albümlere göre olduğundan seçenek baya fazla oluyor

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
proxy.php

1- sıla 86
2- Yıldız Tilbe 35
evet 30 mart başlayan yarışmamız 14 mayıs son buldu 1. sezon kazananı kutlarken 2.olan finale kalarak büyük başarı sağlayan @xemrexxx e Yıldız tİLBE- yÜRÜ aNCA gİDERSİN aLBÜMÜ TEBRİKLER:-)

Ve kananan @denizz19 a benden hediye asıl hediyisinide @OzaN şampiyonluk etiketini vericek haziranda 2.sezondan görüşürüz umarım sunuculuğumdan memnun kalmışsınızdır :bhr::bhr::bhr:
l1208Q.jpg

proxy.php

@ABAY_06 @papuleoo @china_shangai @Jonsnow @-potterhead- @Ice_Cool_23 @pompy @gizem ak @dizimedya @hayret bi şey @ozgur2113 @ahmetbayramm @beyazsoy @cookies @halukerogluFOX @RüzgarGülü@Since2011 @Ahmad @dosimosi @Harunnn60 @OzaN @Tolstoyevski @yigit_00 @turkuazz @MayısKralı @Bully @Billy Kane @EFE UYSAL @GunesinOglu @vadikızı @EnveR @destere @DarkLeqenD @Doğu @MEnes @Tzira @Felon @tolgab @Maskeli Fedai @Aserat @Yiğitt @Titanium @Forumdash @eskici @soo @MEnes @yatutarsa @S.G.A.T. @EnveR @cevaa @BesaleT @sürgünüm

Etiketleme demiştim gördüğün halde neyse. :)))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
önceki etiket tablosunu kopyalayıp yapıştırmıştım pardon :F:F:F

aaa bu arada juri başkanlığını çekemeyen @Bully görde utan ayoll çocuk gurbet erlerde oylrını kullandı ve tebriğinide ediyor işte örnek juri başkanı :F:F:F
@Harunnn60 @denizz19 @MEnes @xemrexxx @Doğu :F:F:F
v4dmGz.jpg
Ne utanacam be Tarkan aleyhine yaptığı operasyonlar yüzünden dediklerimin hala arkasındayım. :A

Bu adam oy kullanacak, twitter'a girecek zamanı buluyor da foruma niye girmiyor acaba. :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne utanacam be Tarkan aleyhine yaptığı operasyonlar yüzünden dediklerimin hala arkasındayım. :A

Bu adam oy kullanacak, twitter'a girecek zamanı buluyor da foruma niye girmiyor acaba. :F
Sıla'ya tebrikler. :A Sıla çok iyi yarıştı cidden. :A
@denizz19
ayy cımbızla tebrik aldık sonunda senden @Harunnn60 :F:F:F

hahah ayy bende bilmiyorum vlla ara verdiği zamanlar twetterde haltlar yemeye zaman buluyor o_Oo_Oo_O

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
önce şu 1.sezonu bitireyim dedim cnm yarın 97 yılıyla gelicez inş :Z:Z:Z

şuana kadar takip eden kişiler takip etmeye devam etseler yeter :F:F:F
Güzel bir etkinlik sayende küçükken dinlediğimiz ama hatırlamadığımız şarkıları yeniden hatırlıyoruz. :D

İlgi gayet iyi sıkıntı yapma. :A İlerleyen yıllar çok daha iyi olacak o zaman reytinglerin daha da artar. :A