Benim Albümüm / Şampiyon denizz19 - Sıla (Konuşmadığımız Şeyler Var Albümü )

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
proxy.php

1- sıla 86
2- Yıldız Tilbe 35

evet 30 mart başlayan yarışmamız 14 mayıs son buldu 1. sezon kazananı kutlarken 2.olan finale kalarak büyük başarı sağlayan @xemrexxx e Yıldız tİLBE- yÜRÜ aNCA gİDERSİN aLBÜMÜ TEBRİKLER:-)

Ve kananan @denizz19 a benden hediye asıl hediyisinide @OzaN şampiyonluk etiketini vericek haziranda 2.sezondan görüşürüz umarım sunuculuğumdan memnun kalmışsınızdır :bhr::bhr::bhr:
l1208Q.jpg

proxy.php

@ABAY_06 @papuleoo @china_shangai @Jonsnow @-potterhead- @Ice_Cool_23 @pompy @gizem ak @dizimedya @hayret bi şey @ozgur2113 @ahmetbayramm @beyazsoy @cookies @halukerogluFOX @RüzgarGülü@Since2011 @Ahmad @dosimosi @Harunnn60 @OzaN @Tolstoyevski @yigit_00 @turkuazz @MayısKralı @Bully @Billy Kane @EFE UYSAL @GunesinOglu @vadikızı @EnveR @destere @DarkLeqenD @Doğu @MEnes @Tzira @Felon @tolgab @Maskeli Fedai @Aserat @Yiğitt @Titanium @Forumdash @eskici @soo @MEnes @yatutarsa @S.G.A.T. @EnveR @cevaa @BesaleT @sürgünüm

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Öncelikle Sıla'yı destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. Çok şahane bir yarış dönemi yaşadık. @MayısKralı saftiriği Sıla'yı bırakıp Mabel'i alınca anlamıştım taa o zamanlar Sıla ile biz bir bütünüz. :A

Sıla'nın bu kadar sevilmesi çok normal. Şarkılarını kendi yapan, sözleriyle büyük duygular uyandıran bir sanatçının değer görmesi, ödüllendirilmesi takdire şayan. :)

İlk günden bu güne yarışan tüm arkadaşlara, oylarıyla her daim destekleyenlere, bir de Sıla düşmanlarına teşekkürlerimi gönderiyorum.

Ayrıca hediyem çok güzel olmuş beğendim. @Çiğdem- :A

Final başarısı gösteren @xemrexxx e de tebrikler. İyi bir yarış çıkardın. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
@denizz19 tebrikler benim albümüm yarışması ilk sezonunu kazanmış oldun..bu anlamlı 1.lik hayırlı olsun:)
@xemrexxx bu yarışmada finale kadar ulaştın bu büyük bir başarı son 2 ye kalmakta çok iyi.tebrikler:)
Finalde yarıştığınız için ikinizide tebrik ederim:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@denizz19 kardeşim tebrik ederim bu sonuca şaşırdık mı hayır bir de tarihi fark atmışsın :A İkinci sezonda Güliz Ayla ile bekliyoruz seni. :A

@xemrexxx sana da tebrikler Yıldız'ı finale çıkardın ama fena fark yemişsin. :F Bu yüzden finale çıkamadığıma sevindim bir açıdan. :A

@Çiğdem- senin de emeklerine sağlık iyi ki keşfetmişsin bu formatı daha birkaç sezon gideri var yarışmanın. :D Sunucu olarak da çok iyi bir iş çıkardın ayrıca tebrikler neyse bu kadar övgü yeter sana git ne halin varsa gör :A