Benim Adım Melek - Tanıtım Fragmanı | TRT1

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TRT1'in yeni ve iddialı dizisi 'Benim Adım Melek'in tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yönetmenliğini Mücahit Akyoldaş'ın üstlendiği, senaryosunu Berfu Ergenekon ve Nilüfer Aydın'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar, Orhan Güner, Rami Narin ve Şerif Sezer yer alıyor.

'Benim Adım Melek' yeni sezonda TRT1'de! İşte tanıtım fragmanı:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Uygun bir gün bulunursa izlenir. Güzel bir tanıtım olmuş. Nehir Erdoğan sen hep güzel kal :love1:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ece Özdikici Kadın'dan ayrılmasaydı iyi olurdu ama rolü bitmişti gerçi. :(

Dizinin ismi çok kötü, hayır koyacak isim mi kalmadı yani. TRT'de yayınlandığı için tutmasa da en az 20 bölüm sürer.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nehir'in saçı bi garip duruyor. Kanser sonrası saçını kazıtıp peruk takan insan gibi duruyor. Hoş olmuş ama garip işte :F

BeyazKral

Banlı
Reaksiyon puanı
22
Puanı
9
Ben Böyle Saçma Bir Tanıtım Görmedim,Resmen Fiyasko,Komedi Olarak Başlayıp Aşirete-Töreye Bağlıyor :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu oğlan yerine daha iyi bi isim bulunabilirdi
Mustafa Mert Koç'u görmek daha nasip olmadı.
Uygun bir gün bulunursa izlenir. Güzel bir tanıtım olmuş. Nehir Erdoğan sen hep güzel kal :love1:
Güzel olmuş tanıtım, Nehir Erdoğan çok iyi duruyor. :X
Fena görünmüyor.
Ece Özdikici Kadın'dan ayrılmasaydı iyi olurdu ama rolü bitmişti gerçi. :(

Dizinin ismi çok kötü, hayır koyacak isim mi kalmadı yani. TRT'de yayınlandığı için tutmasa da en az 20 bölüm sürer.
Nehir'in saçı bi garip duruyor. Kanser sonrası saçını kazıtıp peruk takan insan gibi duruyor. Hoş olmuş ama garip işte :F
Dizinin ikinci tanıtımı da yayınlandı. Güzel bir fragman olmuş. Nehir Erdoğan da çok iyi görünüyor.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nehir Erdoğan hayatının rolünü oynuyor sanırım. Baya başarılı. Eski dizilerinde yapmacık duruyordu hep.:X