Benian Dönmez ve Seray Gözler 'Çatı Katı Aşk'ta Yer Almayacak!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ea3akm3XYAA5bWc

Benian Dönmez ve Seray Gözler 'Çatı Katı Aşk'ta yer almayacak!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturacağı, başrollerinde; Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı'nn yer aldığı dizide kadroda yer alacağı açıklanan ve ilk okuma provalarına katılan Benian Dönmez ile Seray Gözler'in dizde yer almayacağı öğrenildi.

Benian Dönmez ve Seray Gözler yerine, Tülay Günal ve Bedia Ener ile anlaşıldığı ortaya çıktı.

'Çatı Katı Aşk' 9 Temmuz Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Tülay Günay'ı yanımıyorum ama Benian Dönmez için iyi olmuş yaz dizilerinde yer alması artık

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tülay Günay'ı yanımıyorum ama Benian Dönmez için iyi olmuş yaz dizilerinde yer alması artık

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bizim Hikaye'de oynamış Benian Dönmez, ama az oynadı sanrım. Yaz dizileri yerine sezon dizilerinde olabilir aslında, oyunculuğu iyiydi Afili Aşk'ta.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bizim Hikaye'de oynamış Benian Dönmez, ama az oynadı sanrım. Yaz dizileri yerine sezon dizilerinde olabilir aslında, oyunculuğu iyiydi Afili Aşk'ta.
EDHO'da Mübeccel karakteriyle 100 bölüme yakın oynamıştı nasıl az :eek:

Tutmayacak diziden kendilerini kurtarmayı başarmışlar :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İkisinin de son işleri yaz dizileriydi, oynasalardı aslında. Seray Gözler'in oyunculuğunu seviyorum. :)