TVen 'Beni Ne Kadar İyi Tanıyorsun?' 2.Bölüm

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,292
108,992
1,060
28
Giresun
Muhakkak yapar zaten geçenlerde gördüm kendine kütük diyordu. :A Kütük diye diye kabul ettirmişsin adama o sıfatı. :A Senden korkulur, bana yeni bir şey takarsan nasıl altından kalkarım bilmem yani. :A :A
Hahaha Aaa evet ben kütüğüm gizli parlakçı değil diyordu :F :F :F Kütük oldunu kabul etti yakında Eyşan oldunuda kabul edecek çift kişilikli ve ortası yok :A :A :A @MasacRE-
@mrt-06

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,982
9,269
859
Hahaha Aaa evet ben kütüğüm gizli parlakçı değil diyordu :F :F :F Kütük oldunu kabul etti yakında Eyşan oldunuda kabul edecek çift kişilikli ve ortası yok :A :A :A @MasacRE-
@mrt-06
Gizli parlakçılığı asla kabul etmem mümkünatı yok o işin :A Kütüklük iyidir onda bir sakınca yok :A

Muhakkak yapar zaten geçenlerde gördüm kendine kütük diyordu. :A Kütük diye diye kabul ettirmişsin adama o sıfatı. :A Senden korkulur, bana yeni bir şey takarsan nasıl altından kalkarım bilmem yani. :A :A
Kütüklükten gocunmam, onu diyebilir sıkıntı yok :A Zaten Çiğdem kütük dedikçe inadına daha çok kütüklük yapıyorum ben de:A

Son düzenleme:

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,865
8,748
710
25
İstanbul
Gizli parlakçılığı asla kabul etmem mümkünatı yok o işin :A Kütüklük iyidir onda bir sakınca yok :A

Kütüklükten gocunmam, onu diyebilir sıkıntı yok :A Zaten Çiğdem kütük dedikçe inadına daha çok kütüklük yapıyorum ben de:A
Biliyorum fark ediliyor bu durum ve gayet komik. :A Bak onlara gülerim mesela ama hala @mrt-06 nın o malum konusu komik değil. Bundan eminim. :A

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,865
8,748
710
25
İstanbul
@mrt-06 milleti etiketleyip güldürü listelerine girmenin peşinde zaten @xemrexxx in tahtına göz dikmiş :A Zaten etiket gelince çoğu kişi basıyor güldürdüne ama gerçekte mimikleri bile oynamamıştır kimsenin :A
Gerçek mizah kimseyi etiketlemeden başkalarının o mesajı görüp güldürdün butonuna basmasıdır. :A Ben zaten o 7538 kişinin etiketlendiği mesajlara çoğunlukla gülmüyorum. :A

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,292
108,992
1,060
28
Giresun

Hahahahaha sen adamı öldürürsün bee. :A Neyse ki benimle uğraşmıyorsun o kadar, 4/10 yapsam bile senin bana kıyacağını düşünmüyorum. :A Umarım doğru tahmin yürütmüşümdür. :sweatsmile:
Sıvacıların en eli ayağı düzgünü sensin kültür olarak elit sıvacı @MEnes :A :A :A

@MasacRE- Kütük @destere sapık @Doğu ban yiyen bunların arasına nerden karıştın sen :A :A :A

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,292
108,992
1,060
28
Giresun
@mrt-06 milleti etiketleyip güldürü listelerine girmenin peşinde zaten @xemrexxx in tahtına göz dikmiş :A Zaten etiket gelince çoğu kişi basıyor güldürdüne ama gerçekte mimikleri bile oynamamıştır kimsenin :A
Biliyorum fark ediliyor bu durum ve gayet komik. :A Bak onlara gülerim mesela ama hala @mrt-06 nın o malum konusu komik değil. Bundan eminim. :A
Aaa o konuya anca sizin gibi kıskançlar gülmez ayoll :A Enlerde zaten sizin kıskanclığınızı @mrt-06 ile konuşmuştuk ikinizi kesinlikle kaale almasın :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,879
97,311
1,061
İstanbul
Sıvacıların en eli ayağı düzgünü sensin kültür olarak elit sıvacı @MEnes :A :A :A

@MasacRE- Kütük @destere sapık @Doğu ban yiyen bunların arasına nerden karıştın sen :A :A :A
Bizim gönlümüz birmiş, kendimizi bir anda bir arada bulduk ve ayrılamadık. :A Yollar ayırdı banlar ayırdı ama kalplerimiz bir attı. Bu yoldaşlık her daim sürecek. :A
hala konuşuyor kacsana @serhatt ya da çiğdem bir erkeği boşuna övmez her zaman sapik bir amaçları vardır :A