Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
201909122039341-beni-birakma-284-bolum-12-eylul-persembe-325689.jpg

ATV'nin günlük dizisi 'Beni Bırakma'da ayrılıklar!

Yapımını Focus Film'in, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar ve Ayşe Medran'ın üstlendiği; kadrosunda Berkay Veli, Merve Üçer, Emrah Akduman, Sude Doğar, Furkan Engin, Esengül Aypek, Cnsın Yılmaz ve Özlem Boyacı gibi isimlerin yer aldığı dizide Berkay Veli (Emre), Merve Üçer (Elif), Güzide Çiğdem Akın (Defne), Dilek Arıbal (Yeşim), Cansunur Şimşek (Banu), Cansın Yılmaz (Özge) ve Orhan Kocabıyık (Kudret) diziden ayrıldı.

Yeni sezonda yeni karakterlerin katılacağı dizinin çekimlerinin önümüzde ki ay başlaması bekleniyor.

'Beni Bırakma' yeni sezonuyla yakında ATV'de!

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Angelica and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Emre zaten zeynepten sonra elif ile olmamıştı. Bu dizi zeynep çıktığında bitmişti zaten. Sıla ile Tarık da finale kadar kalırlar.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hem o, hem bu bitmeliydi. :A İzleneceğini pek düşünmüyorum. :(
Beni Bırakma günlük dizilerde eski oranlarından uzak olsa da SSBK İncir Ağacı çok kötü. Onların yanında iyi. Ramo ilk başta günü yanlış seçti. EDHO'nun kemik kitlesini kimse kolay kolay kıramaz. Ne olursa olsun izliyorlar. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beni Bırakma günlük dizilerde eski oranlarından uzak olsa da SSBK İncir Ağacı çok kötü. Onların yanında iyi. Ramo ilk başta günü yanlış seçti. EDHO'nun kemik kitlesini kimse kolay kolay kıramaz. Ne olursa olsun izliyorlar. :A

Sevdim Seni Bir Kere ve İncir Ağacı ile karşılaştırıldığında daha iyi tabi.. Ama bu ayrılıklar, yeni gelen isimler diziyi olumsuz etkiler bence.

Ramo'nun günü doğru, hatta ilk başlarda yüksek oranlar aldı. Görkem Sevindik, İlhan Şen, Cemre Baysel vs. çıkınca, hikaye değişince düşecek orası ayrı. :(

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sevdim Seni Bir Kere ve İncir Ağacı ile karşılaştırıldığında daha iyi tabi.. Ama bu ayrılıklar, yeni gelen isimler diziyi olumsuz etkiler bence.

Ramo'nun günü doğru, hatta ilk başlarda yüksek oranlar aldı. Görkem Sevindik, İlhan Şen, Cemre Baysel vs. çıkınca, hikaye değişince düşecek orası ayrı. :(
Yerine iyi isimler bulurlarsa ve hikaye güzel olursa ki bence güvenmeseler değiştirmezler. Ben ümitliyim Ramo'dan ama günü yanlış. Başka güne koysalar 1 2 reyting artar. Ne olursa olsun ben zaten Hekimoğlu bakıyorum o gün. Ne yaparsa yapsın. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yerine iyi isimler bulurlarsa ve hikaye güzel olursa ki bence güvenmeseler değiştirmezler. Ben ümitliyim Ramo'dan ama günü yanlış. Başka güne koysalar 1 2 reyting artar. Ne olursa olsun ben zaten Hekimoğlu bakıyorum o gün. Ne yaparsa yapsın. :A

Ramo'dan ben ümidimi kestim. Yeni isimler, eski isimleri aratacaktır ve onların yerine geçemeyecektir. Bu saatten sonra gün değişikliği olmaz, ama o da olumsuz etkiler. :A

Salı günleri Baraj izlemeye devam. :Z

MV5BNGFhYzhlZmUtODEzYy00Mzg1LTg1NDYtYmIwOTNkMzZjNGY2XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_.jpg

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Ben de. Günlük diziler de bu ayrılıklar niye oluyor acaba merak ediyorum. Hikaye için mi, yoksa oyuncalar mı istiyor?
Çoğu yoğun tempoya dayanamayıp ayrılıyor ama reyting düşük diye de yeni karakterlerle denemek istediklerinden de olabilir.
Bu arada Sevdim Seni bir kere süper oldu son gelen oyuncularla... :bhr: :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çoğu yoğun tempoya dayanamayıp ayrılıyor ama reyting düşük diye de yeni karakterlerle denemek istediklerinden de olabilir.
Bu arada Sevdim Seni bir kere süper oldu son gelen oyuncularla... :bhr: :Z

SSBK'yı ilk bölümler takip ettim, sonra edemedim bilmiyorum.

Olabilir, yeni karakterler benimsenirse izleyici tarafından sıkıntı yok. Ama beğenilmezse sıkıntı var. :A

• Beğendim
Reactions: STAR