Beni Affet Tanıtım Fragmanı-Star Tv

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
izleyicileri varsa sevinip eğlenebilirler ama ben bunu izlemeyeceğim star tv yede yakışmıyor bu film.. farklı kanalız dediler aynı tas aynı hamam..

aga bn 2 dakka geç açmisim al konuyu editle benimkini modlar kilitler

ImageView.ashx

Beni Affet 5 Mart Pazartesi 17.30'da Star'da!

Moderatörün son düzenlenenleri:
izleyicileri varsa sevinip eğlenebilirler ama ben bunu izlemeyeceğim star tv yede yakışmıyor bu film.. farklı kanalız dediler aynı tas aynı hamam..

hocam totalde 5 reytinge yaklasiyor startv ilac gibi gelecektir reyting anlamında ben bile gözüm takılıyor ama annemler hastasi ben buna saçma affet diyorum ama annemler hayatta kaçirmio nerde entrika orda izleyici :)

hocam totalde 5 reytinge yaklasiyor startv ilac gibi gelecektir reyting anlamında ben bile gözüm takılıyor ama annemler hastasi ben buna saçma affet diyorum ama annemler hayatta kaçirmio nerde entrika orda izleyici :)

evet dediğin doğru izleyeni çok onada bişey demiyorum benim dediğim şey star farklı kanal olacağız ab grubuna hitap edeceğiz demişti farklı projeler bekliyorduk bu dizi atv ye göre bir dizi izleyiciside çok dediğin gibi ama bu tarz kanallar zaten çok.. starın farkı nerde onu bulamadım..

Beni Affet güzel bir dizi. En azından boş vakitlerde izlenir. Ama karşısında yılların oturmuş kitleye sahip dizisi Arka Sokakların tekrarı var. Zira bu tekrar 7 reytingi geçiyor. İnşallah başarılı olur dizi

beni affet stara yakışmazz.. çnkü stara gre kalitesiz bi yapım çnkü star ab grubuna ynelik işler yapacağını söylemişti...kanal ynetimi szünün arkasında durmaya çalışıyor ama kötü yayınları hala sürdürüyolar... özellikle firar dizisine sinir oluyorum aksya durağının klkması gzel odlu ama kanal hala yayınlıyor sbh programındaki melek ise en kalitesiz işlerden biri ... gndüz kuşağına renk katan sadece küçük şeyler ama onuda bu sezon kaldırırlar... spartaküs ve merlin izliyorum starda ama böyle yabncı dizileri yayınlayarak cnbc-e ye döndü kanal... pazar akşamı sinemaları ise ilgimi çektikçe izliyorum ama son zamanlarda pek ilgi çekici film yayınlamıyor özellikle bu pazar ret kid yayınlayck :D güldürdü bni bu star..

Son düzenleme:
beni affet stara yakışmazz.. çnkü stara gre kalitesiz bi yapım çnkü star ab grubuna ynelik işler yapacağını söylemişti...kanal ynetimi szünün arkasında durmaya çalışıyor ama kötü yayınları hala sürdürüyolar... özellikle firar dizisine sinir oluyorum aksya durağının klkması gzel odlu ama kanal hala yayınlıyor sbh programındaki melek ise en kalitesiz işlerden biri ... gndüz kuşağına renk katan sadece küçük şeyler ama onuda bu sezon kaldırırlar... spartaküs ve merlin izliyorum starda am böyle yabncı dizileri yayınlayarak cnbc-e ye döndü kanal... pazar akşamı sinemaları ise ilgimi çektikçe izliyorum ama son zamanlarda pek ilgi çekici film yayınlamıyor özellikle bu pazar ret kid yayınlayck :D güldürdü bni bu star..

kardes beni affet reytingleri iyi ondan transfer ettiler

ama kalitelimi bana göre ? sadece müzikleri güzel reyting için kaliteden odun vermeye basladi star yakında cnbce filmleri koyar reytinglerini dahada artirir ama kalite hafif düsürür :) ama pazar çocuk sinamasi starin çok güzel ? 19 yasindaim ama gerçekten güldürüyor :)

kardes beni affet reytingleri iyi ondan transfer ettiler

ama kalitelimi bana göre ? sadece müzikleri güzel reyting için kaliteden odun vermeye basladi star yakında cnbce filmleri koyar reytinglerini dahada artirir ama kalite hafif düsürür :) ama pazar çocuk sinamasi starin çok güzel ? 19 yasindaim ama gerçekten güldürüyor :)

kreys sende bnm showa hayran olduğm gbi stara hayransın kabul ett... :D ama starın star gbi olması için gzel yayınlar yapması lazım şu an aynı anda hem abye hemde totale hitap eden yapısı var buda kanalın kalitesini ortaya çıkarıyor.. oysa star her yapımında ab grubuna hitap edeceğini söylemişti... bn star izlemiyor muyum? izliyorum bu yzden eleştiriyorum zaten... kanalın en başta aksya durağı gbi eski dizilern tekrarını kaldırması gerek... farklı projeler tanıtmalı türkiyeye... spartaküs ve merlini zaten cnbc - e de izliyoduk... starda yayınlanmamalıydı... diğer yapımlarında ise en ilgi çeken muhteşem yüzyıl... son bölümlerinde bnde takip ediyorum eski halini almış gbi görünüyor... yani yeniden sevdim muhteşem yüzyılı.. :D